icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کراس اوور الکتریکی رنو سیتی K-ZE بصورت رسمی رونمایی شد

کراس اوور الکتریکی رنو سیتی K-ZE بصورت رسمی رونمایی شد

comments 0 1398/1/29

رنو بار رونمایی از کراس اوور سیتی K-ZE در نماشگاه خودرو شانگهای قصد دارد سهم بیشتری از بازار خودورهای الکتریکی چین را در اختیار خود قرار دهد.

کراس اوور فوق که برای اولین بار سال گذشته در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شد از ظاهری مدرن و کاکپیتی متمرکز روی راننده سود برده و در داخل خودرو به امکاناتی نظیر سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 8 اینچی، دسترسی بدون کلید، ارتباط 4G وای فای، تشخیص صوتی هوشمند و سیستم تهویه مطبوع مجهز شده است.

رنو علی رغم دوبار رونمایی از این کراس اوور از ارائه اظلاعات تکمیلی خوداری نموده است اما اعلام کرده این خودرو با شارژر های سریع DC تنها در مدت زمان 50 دقیقه 80 درصد شارژ می شود.این در حالی است این مدت زمان برای شارژ با شارژرهای خانگی 4 ساعت به طول خواهد انجامید. برد این خودرو تحت استانداردهای NEDC برابر با 250 کیلومتر می‌باشد.

با ارتفاع 150 میلی‌متری از سطح زمین، فاصله بین محوری 2423 میلی‌متری و فضای بار 300 لیتری، رنو سیتی K-ZE کوچک‌ترین خودروی الکتریکی رنو محسوب می‌شود. این خودرو در جایگاهی پایین‌تر از Zoe قرار داشته و با کیفیت‌های بالای اروپایی ساخته شده است.

کراس اوور تمام الکتریکی سیتی قرار است در چین توسط جوینت ونچر رنو-نیسان و دانگ فنگ تولید گردد و نهایتا تا پایان سال جاری وارد بازار چین گردد. تولید این خودروی الکتریکی بخشی از اهداف فرانسوی‌ها برای افزایش فروش خود در چین می‌باشد، جایی که رنو به دنبال فروش سالانه‌ی 550 هزار دستگاهی تا سال 2022 است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط