icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کراس اوور بی وای دی S2 معرفی شد

کراس اوور بی وای دی S2 معرفی شد

comments 0 1398/1/27

بی وای دی در جریان نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 از کراس اوور کوچک و تمام الکتریکی با نام S2 رونمایی کرد.

بی وای دی S2 از آخرین زبان طراحی بی وای دی موسوم به "دراگون فیس" بهره می برد و کاملا شبیه به محصول قبلی این شرکت با نام BYD EV است که برخی جزئیات آن تغییر کرده است. در پیشانی خودرو جلو پنجره ای بزرگ مشکی بخش اعظمی از نمای این بخش را به خود اختصاص داده است. چراغ خوش ترکیب توسط یک نوار کرمی با دیگر در عناصر ظاهری مرتبط هستند. همچنین در طرفین سپر حجم هم چراغهای مه شکن قرار گرفته است.

در این محصول جدید بی وای دی، لوگوی آبی رنگی تعبیه شده که نشان از الکتریکی بودن این خودرو دارد.در نمای عقب هم چراغهای بسیار بزرگی وجود دارد که در مابین آنها محل نصب پلاک قرار گرفته است.

در کابین خودرو نیز از زبان طراحی این روزها بی وای دی استفاده شده از همین رو می توان شمه ای های از بی وای دی تانگ ،سانگ و Yuan ر مشاهده نمود. در میانه داشبورد نیز یک صفحه نمایش 10.1 اینچی دو هسته قرار گرفته که به سیستم شبکه ای هوشمند DiLink مجهز شده است. ورودی های هوا هم به سبک اسپرت و جوان پسندی طراحی شده که متناسب با دیگر اجزای خودرو است.در پنل پشت فرمان بی وای دی ترجیح داده از یک صفحه نمایش تمام دیجیتالی برای S2 بهره ببرد.

از نظر مشخصات فنی اطلاعات زیادی منتشر نشده اما منابع چینی گزارش داده اند موتور الکتریکی و مجموعه پکیج باتری های لیتیوم یونی بی وای دی S2 تنها 94 اسب بخار تولید خواهد که نشان از شهری بودن این کراس اوور کوچک دارد.

قابل ذکر بی وای دی امروز با تاسیسات بسیار گسترده خود یکی از بزرگترین سازنده خودروی های الکتریکی جهان برشمرده می شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط