icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کسب جایزه فرمان طلایی توسط تویوتا لندکروز و رولز رویس کولینان

کسب جایزه فرمان طلایی توسط تویوتا لندکروز و رولز رویس کولینان

comments 0 1398/1/22

 رولزوریس از سال گذشته با عرضه اولین شاسی بلند خود با نام کولینان عملا به جمع بلند قامت سازان پیوست .این کمپانی مطرح بریتانیایی یا کاری را انجام نمی دهد یا اگر می دهد به بهترین نحو ممکنه انجام می دهد.از همین رو کولینان از رمان عرضه تحسین کارشناسان را در پی داشته و در آخرین رویداد این شاسی بلند توانست لقب بهترین شاسی‌بلند فوق لوکس را توسط فرمان طلایی از آن خود کند تا یک افتخار دیگر به ویترین افتخارت خود اضافه نماید .مراسم فرمان طلایی (Golden Steering Awards) ماه گذشته در کمپ Al-Enna قطر برگزار شد. این مراسم به‌همت نشریه‌های Arab Motors و Xtork برگزار شد.

لقب بهترین شاسی بلند در این جشنواره یکی از 16 عنوان برتر است که از اهیمت زیادی برخوردار است و بعنوان یکی از مطرح ترین جوایز دنیا برشمرده می گردد.ملاک اصلی این جشنواره برای انتخاب برترین ها موارد گوناگونی را نظیر طراحی، کیفیت، فرمان‌پذیری، قابلیت‌های آفرود، راحتی، ایمنی و دوام شامل می گردد که توسط داوران بررسی و امیتاز دهی می شود.در نهایت نیز رولزرویس کولینان توانست لقب برترین شاسی بلند در کلاس خود را بدست آورد.

اگر بخواهیم واقع بین باشیم کولینان در اصل یک رولزرویس شاسی بلند واقعی است که تمامی نشانه های لوکس بودن محصولات این را به یدک می کشد. البته در این بین برخی هستند که با ظاهر این خودرو کنار نمی آیند اما به هر حال ساختار لوکس رولزرویس در کولینان به وضوح قابل مشاهده است.

در کلاس شاسی بلند ها نیز یک خودروی نام آشنای دیگر توانست جایزه ین جشنواره را به خود اختصاص داد. این خودرو هیچ گزینه دیگری نبود جز تویوتا لندکروز.این خودرو موفق شد در کلاس Extreme 4x4  عنوان نخست را به خود اختصاص دهد. لندکروزر یک شاسی‌بلند 4x4 همه‌جارو است که همیشه فراتر از انتظارها در سراسر جهان حاضر شده است. این شاسی‌بلند در عین کارایی و سختی، حس ظرافت، رضایت‌مندی و لوکس بودن را هم القا می‌کند.

تویوتا لندر کروز جدید بسیار مجهز تر و پر آپشن تر از نسخه های گذشته خود گردیده و همین امر این خودرو را در رسیدن به این افتخار یاری کرده است. این تجهیزات شامل ایربگ‌های جانبی و راننده و سرنشین و زانو، ترمز ABS، سیستم تقسیم قدرت ترمز، کنترل پایداری فعال، کنترل ارتفاع فعال، کنترل هوشمند گاز و ترمز، حسگر پارک، قفل در برقی، هشدار کاهش باد لاستیک‌ها و... می‌شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط