icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کشنده تسلا سمی 2020 وارد بازار خواهد شد

کشنده تسلا سمی 2020 وارد بازار خواهد شد

comments 0 1398/3/25

ایلان ماسک به تازگی اعلام کرده است نخستین کامیون یا همان کشنده تسلا تا سال 2020 وارد بازار می شود در حالی که سال 2017 و در زمان رونمایی رسمی از این خودرو عنوان شده شود کامیون یاد شده تا سال 2019 وارد بازار خواهد شد.

ماسک در خلال برگزاری جلسه‌ی سهامداران تسلا اعلام کرده بود تولید این کامیون یک سال کامل به تعویق افتاده است. او گفته این تأخیر در تولید به توانایی تسلا در تجاری کردن تولید باتری‌ها مرتبط است. وی یاد آورد شد:

"موضوع اصلی تامین باتری به تعداد مورد نیاز است و گرنه پیچدگی دیگری در تولید این محصول وجود ندارد"

البته در ادامه ماسک اشاره کرد برای تولید باتری به تعداد مورد نیاز هر کاری خواهد کرد و این امر حتی می‌تواند به معنی ورود به بخش معدن کاری باشد هرچند ماسک از اشاره به جزئیات بیشتر خودداری کرده است.

بطورکلی تعویض عرضه کشنده تسلا نگرانی را در بازار ایجاد نکرده است اما شرکت های بزرگی نظیر بوش فدکس و المارت و و غیره که از قبل این کامیون را خریداری کرده بودند دچار مشکل خواهند شد.

تا زمانی که تغییر و تحول خاصی در برنامه‌های تسلا رخ ندهد باید گفت نسخه‌ی پرچم‌دار کامیون این شرکت برد حدود 804 کیلومتری خواهد داشت. این برد در شرایطی به دست می‌آید که کامیون در بزرگراه و با ظرفیت بارگیری کامل خود حرکت کند. قیمت کامیون تسلا از 150 هزار دلار برای مدلی با برد 482 کیلومتری آغاز شده و به 180 هزار دلار برای مدل پرچم‌دار خواهد رسید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/3/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط