icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کوپه زیبا دانگ فنگ در نمایشگاه پکن 2018

کوپه زیبا دانگ فنگ در نمایشگاه پکن 2018

comments 1 1397/2/5

محصولات دانگ فنگ برای ما ایرانیهای یاد آور کشنده غول پیکر کم کیفیت و از همه بدتر دانگ فنگ H30 کراس خواهد بود .اما باید بدانیم محصولات درجه دو و سه و مربوط به سالهای گذشته این برند چینی است که وارد کشور ما می شود  چرا که کمپانی بزرگ دانگ فنگ پیشرفت شگرفی را در طراحی و تولیدات محصولات بروز تجربه کرده است که می توان حاصل آن را در نمایشگاه پکن 2018 ملاحظه کرد.

دانگ فنگ

دانگ فنگ درست یک روز قبل از نمایشگاه خودروی پکن از یک مفهومی الکتریکی پیشرفته با ظاهری جذاب با نام W رونمایی کرد. این خودرو که ظاهری کوپه دارد با دو پسوند e وeTT ظهر شده است که نسخه e مربوط به نسخه هیبریدی و Ett نسخه پلاگین هیبرید این خودرو محسوب می گردد.

دانگ فنگ

طراحی ظاهری این خودرو از خطوط تیز و زاویه داری تشکیل شده که در نمای جلوی شاهد درب موتوری کشیده و در انتهای بدنه به دلیل امتداد شیب سقف درب صندوق کوچک گردیده و همین موضوع باعث شده این مفهومی دانگ فنگ حالت یک خودروی کوپه را به خود بگیرد.البته به وضوح می توان زبان طراحی خودروهای مفهومی اخیر اینفینتی را در این خودرو مشاهده کرد که خیلی هم عجیب نیست چرا که دانگ فنگ در حال برخی از محصولات این برد ژاپنی را تولید می کند.

دانگ فنگ

از مهمترین ویژه گی های این  Ett مجهز بودن به هوش مصنوعی Windlink 3.0 و سیستم عامل Du’er خواهد بود .تاکنون عملکرد این دو مشخص سیستم مشخص نیست اما می توان حدس زد که مطمئنا برخی خصوصیات خودروهای خودران و ارتباطات را در بر خواهد گرفت. دانگ فنگ اعلام کرده نسخه بروز شده سیستم های فوق در سال 2019 عرضه خواهد شد.

دانگ فنگ

اطلاعات فنی این خودرو احتمالا در نمایشگاه پکن بطور کامل ارائه خواهد شد اما فعلا همین را می دانیم که این خودرو در حالت هیبریدی قابلیت پیمایش 500 کیلومتر و در حالت پلاگین هیبریدی 1000 کیلومتر را خواهد داشت.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 1 1397/2/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

سعید 1398/5/1
8:13:41

دانگ فنگ اچ سی کراس با قیمت و مشخصات فنی که دارد خودروی مناسب و با کیفیتی است نمی دانم چرا در مقدمه از آن به درستی تعبیر نکرده اید.

مطالب مرتبط