icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کیا سورنتور نسل جدید 2021 شکار شد

کیا سورنتور نسل جدید 2021 شکار شد

comments 0 1398/3/17

کیا سعی کرده است در خصوص معرفی نسل جدید سورنتو بسیار مرموز رفتار نماید.اما به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو منتشر شده است.

عکاسان و تصاویر بردارن جاسوس سعی کرده اند که تست های جاده ای این خودرو را به شدت مورد پی گیری قرار دهند .اما نکته قابل تامل در خصوص تصاویر جدید حضور یک بی ام و X5 در کنار سورنتو جدید می باشد. ظاهر کیا سعی دارد سنگ محک محصول جدید خود را این شاسی بلند بی ام و قرار دهد.

تصاویر منتشر شده از این نسخه پرتوتایپ نشان می دهد سورنتو جدید از خطوط تیزرتر و زوایای بیشتری نسبت به نسل جدید بهره می برد و در نمای جلو کاملا جبعه شکل شده است. قابل ذکر تصاویر جاسوسی از جدیدترین محصول کیا با نام سلتوس هم نیز نشان می دهد زبان طراحی کیا تا حدودی به حالت جعبه شکل تمایل یافته است. البته این مسئله فعلا در حد حدس و گمان است.

اگر به تصاویر دقت نمایید در قسمت عقب خودرو درب عجیب و غریبی وجود دارد که باعث گردیده تشخیص ابعاد و استایل کلی خودروی مشکل گردد اما می توان برآورد کرد که سورنتو جدید با افزایش ابعاد بدنه معرفی خواهد شد. از نظر فنی و مکانیکی انتظار می‌رود شاهد بهبود دینامیک رانندگی این خودرو و استفاده از قوای محرکه‌ی بهتر و کم‌مصرف‌تر باشیم و شاید نسخه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی سورنتو 2021 هم عرضه شود. از نظر تکنولوژی‌های بکار رفته نیز می‌توان گفت این خودرو با جدیدترین سیستم‌های ایمنی و رفاهی تولید شود.

برای دیدن این خودرو باید یکسالی را منتظر بمانیم چرا که کیا نسل جدید سورنتو را سال بعد و با عنوان مدل 2021 وارد بازار خواهد کرد.این بلند قامت کره ای برای موفقیت در بازار کار سختی را پیش رو دارد چرا که باید با محصولاتی نظیر فورد اکسپلورر، تویوتا هایلندر، شورولت تراورس، هیوندای سانتافه و باقی کراس اوورهای میان سایز به رقابت بپردازد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/3/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط