icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کیا سورنتو نسل جدید را پیش از رونمایی ببینید

کیا سورنتو نسل جدید را پیش از رونمایی ببینید

comments 0 1398/9/17

تاکنون تصاویر متعدد جاسوسی از نسل جدید کیا سورنتو به بیرون درز کرده اما پوشش استتار مانع از تشخیص جزئیات این شاسی بلند کره ای شده است. اما طراحان صنعتی برای مشاهده زودتر از موعد این خودرو دست بکار شده اند و رندر های نزدیک به واقعیتی را طراحی نموده اند تا ما بتوانیم پیش از رونمایی تا حدودی با نمای ظاهری این خودرو آشنا شویم.

طراحی کلی این خودرو آشنا به نظر می‌رسد اما در نمای جلو و عقب تغییرات بزرگی رخ داده است. طراحان کیا جلوپنجره‌ی گوشه دارتر را در نظر گرفته‌اند. این بخش هم‌اکنون با چراغ‌های جلو هماهنگی بهتری دارد.

در بخش عقب نیز چراغ‌های جدیدی را می‌بینیم که به سمت پایین متمایل شده‌اند. اگزوز نیز درون سپر جا خوش کرده و البته پنجره‌ها نیز تغییراتی داشته و گوشه‌های آن‌ها تیزتر شده است.

مقایسه تصاویر جاسوسی سورنتوی جدید با این رندر نشان می‌دهد که این خودرو احتمالاً ابعادی مشابه با نسل کنونی خواهد داشت. اورهنگ عقب خودرو کمی کوتاه‌تر به نظر می‌رسد بنابراین شاید این کراس اوور فاصله بین محوری طویل‌تری داشته باشد.

مشخص نیست که آیا کیا تغییرات مهمی را در قوای محرکه هم اعمال خواهد کرد یا خیر. نسل فعلی با پیشرانه 6 سیلندر 3.3 لیتری 290 اسبی و 4 سیلندر 2.4 لیتری 185 اسب بخاری در دسترس است. گفته می‌شود کره‌ای‌ها احتمالاً نسخه هیبریدی و پلاگین هیبریدی سورنتو را نیز تولید خواهند کرد.

فعلاً تصویر یا اطلاعاتی از کابین این خودرو منتشر نشده است. حدس می‌زنیم این خودروساز از طراحی مشابه با اپتیما در سورنتو استفاده کند. علاوه بر پشت آمپرهای دیجیتال و صفحات نمایش بزرگ، این خودرو احتمالاً طراحی مینیمالیستی در کابین خواهد داشت.

پس از فیس لیفتی ملایم برای مدل سال 2019، انتظار می‌رود نسل جدید کیا سورنتو در سال 2020 معرفی و به عنوان مدل سال 2021 به فروش برسد.

برچسب ها:

کیاشاسی بلند
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط