icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کیا و هیوندای بدنبال فروش بیشتر با محصولات بلند قامت خود

کیا و هیوندای بدنبال فروش بیشتر با محصولات بلند قامت خود

comments 0 1397/8/15

بازار کراس اوورها و شاسی بلند ها روز به روز داغتر می گردد و این را برند های معتبر جهان به خوبی دریافته اند. مسئولین کیا و هیوندای هم امیدوار هستند با عرضه کراس اوور های جدید خود سهم بیشتری از بازارهای بزرگ دنیا را از آن خود کنند.

هیوندای

به تازگی مدیران عامل این دو برند کره ای در مصاحبه ای اعلام کرده اند با معرفی محصولات جدید بلند قامت خود سود دهی شرکت هایشان افزایش خواهد یافت. آنها امیدوار هستند که با عرضه این محصولات در بازار آمریکا به این هدف خود برسند.همچنین مدیر اجرایی هیوندای اعلام کرده است که رشد تقاضا برای محصولت کراس اوور و شاسی بلند تا 5 سال آینده افزایش خواهد یافت و سبد محصولات این شرکت متناسب با این تقاضا کامل خواهد شد.

هیوندای توسان 2019

وون هی لی می گوید:برنامه ریزی ما عرضه شاسی بلند های بیشتری است تا سبد محصولات ما کامل شود.ما بدنبال این هستیم که با رشد تقاضا برای اینگونه خودرو ها کاملا خود را مطابقت دهیم.

هیوندای سانتافه 2019

در حال حاضر هیوندای سه کراس اور توسان ،کنا و سانتافه را در بازار آمریکا برای عرضه در اختیار دارد که حدود 45 درصد فروش این برند را تشکیل می دهند. کیا دیگر برند کره اما چهار خودروی نیرو ،اسپورتیج ،سورنتو و سدونا در بازار امریکا عرضه می کند که 41 درصد کل فروش کیا در این کشور را در اختیار دارند.

کیا سورنتو 2019

درصد های فوق نشان دهنده انتخاب مسیر صحیح  این دو برند کره ای در کشوری است که 69 درصد کل فروش محصولات سبک آن را شاسی بلند ها از آن خود کرده اند.هیوندای قصد دارد سهم فروش کراس اورهای خود را به 60 درصد برساند اما طبق اعلام این شرکت 3 سال زمان نیاز است. کیا هم دقیقا همین اندیشه را برای فروش کراس اور های خود در سر دارد.

کیا تلوراید

کیا به منظور دست یابی به این هدف شاسی بلند جدید خود با نام تلوراید را تا چندی دیگر برای عرضه خواهد گذاشت.همچنین در نیمه دوم سال آینده کراس اور کوچک دیگری  را معرفی خواهد کرد که احتمال دارد همان خودرویی باشد که به تازگی در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد.همچنین احتمال می رود در آینده نه چندان دور شاهد رونمایی از یک پیکاپ با برند کیا باشیم.

هیوندای پالیسید

هیوندای هم کراس اور فول سایز پالیسید را برای عرضه در دست دارد که بزودی نسخه تولیدی آن معرفی خواهد شد.در ادامه هیوندای و در نیمه دوم سال آینده کراس اوور کلاس A را به سبد محصولات خود خواهد افزود. البته زمزمه های مبنی بر تولید یک شاسی بلند تمام الکتریکی و یک وانت پیکاپ مبتنی بر خودروی مفهومی ساناتا کروز وجود دارد اما هیوندای تاکنون تایید نکرده است.

هیوندای ساناتا کروز

کیا و هیوندای برای ورود به بازار پیکاپ ها همچنان در حال تحقیق و توسعه هستند اما یک کارشناس موسسه KBB معتقد است که دیگر برای ورود به این بازار دیر شده است چرا که  بازار پیکاپ ها همچون گذشته داغ نیست و این دو برند نمی توانند براحتی در این بازار کم تقاضا موفق شوند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط