icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین گودزیلای ژاپنی در برابر سدان خانوادگی تسلا مدل 3+ویدئو

گودزیلای ژاپنی در برابر سدان خانوادگی تسلا مدل 3+ویدئو

comments 0 1398/2/10

نیسان GT R ملقب به گودزیلای ژاپنی قطعا یکی از برترین خودرواسپرت حال حاضر جهان است که پروفرمنس آن زبان زد عام و خاص است .این خودرو نیسان که مدتها از حضورش در بازار می گذرد بعنوان پرچمدار محصولات اسپرت نیسان شناخته می شود .در مقابل تسلا مدل 3 بعنوان یک سدان ارزان قیمت این برند آمریکایی داعیه یک خودرو اسپرت را ندارد و برای بازار هدف خانوادگی طراحی شده است.

در درگ امروز این دو خودرو را در مقابل هم خواهیم دید جایی که خودرو پر مدعای نیسان GTR در برابر با تسلا مدل 3 قرار می گیرد که محصولی کاملا خانوادگی است.البته می توان متوجه شد که نیسان برنده این درگ جذاب است اما میزان اختلاف دو خودرو برای گذشتن از خط پایان است که تفاوت یک الکتریکی ساده و نه چندان اسپرت را با یک خودروی بنزینی تا دندان مسلح مشخص می نماید.

همانطور که در ویدئوی ذیل مشاهده خواهید کرد تسلا با اختلاف بسیار اندکی بازنده این در گ خواهد شد اما باید توجه داشته باشید که این خودرو نه چندان گرانقیمت تمام الکتریکی تسلا توانست از هویت محصولات برقی دفاع کند . چرا که این اختلاف اندک شایسته نیسان GTR نخواهد بود که سرعت و شتابش زبان زد عام خاص است.

البته قطعا نیسان GTR در مقابل محصولات آتی تسلا که همان مدل رودستر است هیچ حرفی برای گفتن ندارد چرا که این محصول جدید تسلا فقط 8.8 ثانیه نیاز دارد تا خط پایان 400 متر درگ را طی نماید و عملا هیچ خودروی درون سوزی نمی توان به گرد پای این خودرو برسد.

برچسب ها:

درگتسلا TESLA
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/2/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط