icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آفرودر جدید جیب برای رقابت با سوزوکی جیمنی

آفرودر جدید جیب برای رقابت با سوزوکی جیمنی

comments 0 1398/9/25

ظاهرا جیپ برای رقابت با سوزوکی جیمنی که این روزها قلب ها را تسخیر نموده است در حال توسعه یک آفرود کوچک است که از نظر سگمنت پایین تر از رنگید مشهور قرار دارد.

مدیر بازاریابی جیپ اروپا در خلال مصاحبه با اتو اکسپرس گفته است که این خودرو طول حدود 4 متری خواهد داشت و کمی طویل‌تر از سوزوکی جیمنی با طول 3.64 متر خواهد بود.
او گفته است:

این خودرو را خواهید توانست به عنوان محصولی شاخص از جیپ مورد استفاده قرار دهید. درعین‌حال با خودرویی برای استفاده روزمره طرف خواهید بود.

جیپ اخیراً اعلام کرده تا سال 2022 تمامی محصولات خود را با استفاده از قوای محرکه الکتریکی شده عرضه خواهد کرد بنابراین خودروی موردبحث نیز از قوای محرکه الکتریکی شده سود خواهد برد. البته همانند سوزوکی جیمنی، محصول جدید جیپ قدرت زیادی نخواهد داشت چراکه ابعاد کوچک و وزن پایین از ویژگی‌های آن خواهد بود.اما از نظر پلتفرم باید گفت فعلاً خبری دراین‌باره نداریم. به لطف ادغام فیات-کرایسلر و پژو-سیتروئن، احتمال دارد آفرودر کوچک جیپ از همان پلتفرم ماژولار بکار رفته در نسخه‌های الکتریکی پژو 208، اوپل کورسا و DS3 کراس بک استفاده کند.


چیز دیگری درباره محصول پایه جیپ نمی‌دانیم. اگر این خودروساز آمریکایی بتواند طراحی جذاب و ویژگی‌های آفرود هیجان‌انگیز و لذت‌بخش را در این خودرو بگنجاند دلیلی برای عدم محبوبیت آن وجود نخواهد داشت. چنین ویژگی‌هایی باعث محبوب جدیدترین نسل سوزوکی جیمنی هم شده است.

به نظر می‌رسد کلاس آفرودرهای بسیار جمع‌وجور نیز جالب‌تر می‌شود…

برچسب ها:

جیپآفرود
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط