icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین اولین تصاویر بی ام و X6 نسل جدید منتشر شد

اولین تصاویر بی ام و X6 نسل جدید منتشر شد

comments 0 1398/4/12

بی ام و چندی پیش اعلام کرد در آینده نزدیک از بی ام و X6 نسل جدید رونمایی خواهد کرد. حالا این اتفاق افتاده و قرار است امروز این کراس اوور کوپه جدید رونمایی شود اما بی ام و روز گذشته در صفحات اینستاگرام و وب سایت خود تصاویری محدود از این خودروی جذاب را منتشر کرد.

مشخصا ظاهر X6 مدل 2020 براساس زبان طراحی جدید بی ام و که استفاده از جلو پنجره بسیار بزرگ است شکل گرفته است. چراغ‌های عقب به شکل جدیدی ظاهر شده‌اند که باریک‌تر و کمی کشیده‌تر می‌شوند. خط سقفی ظاهر كوپه‌مانند را حفظ می‌كند و بخش جلویی آن شباهت زیادی به X5 دارد که جلوپنجره‌ بزرگ‌تری درمقایسه‌با مدل‌های قبلی دارد. به‌عنوان نوآوری جلوپنجره‌ی جدید روشن می‌شود که ممکن است دلخواه هر فردی نباشد

 

 

زیر کاپوت همان پیشرانه‌های مشابه استفاده‌شده در X5 قرار دارد که از جمله می‌توان به پیشرانه‌ی سه لیتری دیزلی در اروپا تا مدل به‌کاررفته در M50i اشاره کرد. مشتریان در ایالات متحده دو گزینه‌ی بنزینی مانند پیشرانه‌ی استفاده‌شده در مدل‌های xDrive40i و M50i دریافت می‌کنند؛ در حالی‌ که اروپایی‌ها نیز نسخه‌های محبوب xDrive30d و M50d دردسترسشان است.

البته در داخل کابین چندان سوپرایز نخواهیم شد چرا که بر اساس تصاویر پیشین، نمای داخلی این کراس اوور کوپه به مدل X5 شباهت زیادی خواهد داشت. از جمله بارزترین ویژگی های داخلی باید به دو صفحه نمایش اشاره کرد.همانطور که اشاره شد بی ام و X6 امروز رونمایی خواهد شد لذا با پردیس خودرو همراه باشید تا به محض رونمایی اطلاعات مربوط به این خودرو را دریافت نمایید.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط