icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین زمانی رونمایی شاسی بلند فیسکر اوشن مشخص شد

زمانی رونمایی شاسی بلند فیسکر اوشن مشخص شد

comments 0 1398/9/25

کمپانی فیسکر مدتهاست که با انتشار تیزر های مختلف خبر از رونمایی قریب الوقوع نخستین شاسی بلند خود می دهد اما تاکنون این رویداد اتفاق نیافتاده است.اما حالا این شرکت اعلام کرده خودروی فوق در ماه ژانویه 2020 بصورت رسمی معرفی خواهد شد

این کمپانی همچنین همکاری خود با شرکت Electify America را اعلام کرده تا مالکان اوشن بتوانند به بزرگ‌ترین شبکه شارژ سریع خودروهای الکتریکی در آمریکا دسترسی داشته باشند. ظاهراً فیسکر اوشن از مجموعه باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 80 کیلووات ساعتی استفاده خواهد کرد و برد بین 402 تا 483 کیلومتری خواهد داشت. ظاهراً در خبری که می‌تواند جنبه‌های هیجانی برای مصرف‌کنندگان داشته باشد اعلام شده اوشن تنها با 30 دقیقه شارژ برد بیش از 320 کیلومتری را به دست خواهد آورد.

هنریک فیسکر مدیر اجرایی این شرکت گفته است:

من بی‌صبرانه منتظر شروع این رویداد هستم تا از شاسی‌بلند لوکس فیسکر اوشن رونمایی کنم. ما تصمیم گرفته‌ایم تا پروتوتایپ کامل این خودرو را معرفی کرده و نسخه تولیدی واقعی را به‌صورت پیش‌نمایش به همگان نشان دهیم.

او ادامه می‌دهد:

جهانیان خودرویی کاملاً مهندسی شده که از پلتفرم آماده‌ی تولید استفاده می‌کند را خواهند دید. ما به دنبال راندمان بالا هستیم. من همچنین درباره همکاری با Electify America بسیار هیجان‌زده هستم زیرا رانندگان این خودرو خواهند توانست به بزرگ‌ترین شبکه شارژ سریع آمریکا دسترسی پیدا بکنند. این شرکت تا سال 2021 حدود 800 جایگاه شارژ و حدود 3500 شارژر در 45 ایالت آمریکا می‌سازد.

ما همچنین می‌دانیم که اوشن از سقف خورشیدی کاملی برای بهبود راندمان خود استفاده خواهد کرد. فیسکر تخمین می‌زند این سقف خورشیدی در هر سال برد 1610 کیلومتری را ایجاد کند. تمامی مدل‌های اوشن با حالتی با نام “کالیفرنیا” عرضه خواهند شد که هوای تازه و حس آزادی مدل‌های کانورتیبل را به ارمغان می‌آورد. جزئیات بیشتر این حالت در هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد اما به نظر می‌رسد حالت کالیفرنیا در واقع یک سانروف پانورامیک با اسمی جالب است.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط