icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لندروور دیفندر جدید به جنگ علیه کرونا می رود

لندروور دیفندر جدید به جنگ علیه کرونا می رود

comments 0 1399/1/13

سالهاد منتظر نسل جدید لندروور دیفندر جدید بوده ایم . حالا این اسطوره نیامده به ماموریت جدید فراخوانده شده است . البته این یک ماموریت نظامی نیست و دیفندر جدید برای مبارزه با کرونا آماده می شود.

اگرچه اولین نمونه‌های رسمی این خودرو به دست مشتریان نرسیده اما تعدادی از آن برای کارهای تبلیغاتی و تست رسانه‌ها تولید شده است؛ و این مدل‌های پیش‌تولیدی هم‌اکنون روانه میدان می‌شوند. ریچارد اگنیو مدیر روابط عمومی لندروور در حساب کاربری این شرکت در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد شرکت در حال فرستادن این خودروها به سازمان‌هایی همچون صلیب سرخ و دیگر سرویس‌های اضطراری است تا به مبارزه در برابر ویروس کرونا و بیماری کووید 19 کمک کنند. در حقیقت تعدادی از کارکنان صلیب سرخ پیش از اکثر افراد خواهند توانست پشت فرمان این خودرو بنشینند.

حدود 100 دستگاه دیفندر جدید به نقاط مختلف دنیا که وخیم‌ترین وضعیت را دارند اعزام خواهند شد. ظاهراً 30 دستگاه دیگر نیز در حال آماده شدن هستند. این یک راه ایده‌آل برای آغاز بکار خودرویی است که مدت‌های زیادی منتظر دیدنش بودیم.

لندروور همچنین امیدوار است پس از پشت سر گذاشتن سال‌های بسیار سخت از نظر مالی با دیفندر جدید به موفقیت برسد. با قیمت پایه حدود 50 هزار دلاری، دیفندر 2020 به دو صورت دو یا چهار درب عرضه می‌شود. دو پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری پایه 296 اسبی و 6 سیلندر توربوی هیبریدی ملایم با قدرت 395 اسب بخار در دسترس می‌باشد. صرف‌نظر از پیشرانه انتخابی، نیرو از طریق گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود.

برخلاف نسل‌های پیشین، دیفندر جدید بسیار لوکس‌تر و سطح بالاتر شده و درعین‌حال از نظر قابلیت‌های آفرود نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. امیدواریم دیفندر جدید کمک‌حال کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا در سراسر جهان باشد و ورود خوبی به بازار داشته باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط