icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نسل جدید هیوندای توسان را ببینید

نسل جدید هیوندای توسان را ببینید

comments 0 1398/6/12

هیوندای در یکسال گذشته با معرفی دو بلند قامت جدید خود با نامها پالیسید و و ونو نشن داده برنامه ویژه برای کسب بیشتر سهم از بازارهای جهانی را در سر دارد . این برند کره ای حالا به فکر ارائه نسل جدید توسان یکی از پرفروش ترین محصولات خود است.با توجه به تصاویر جاسوسی موجود مشخص است که تا نسل عرضه رسمی نسل چهارم توسان دو سالی زمان نیاز است.

پیش از این نیز رندر های مجازی وب سایت روسی Kolesa.ru  را دیده بودیم. حالا نیز این وب سایت خلاق رندر مجازی از نسل جدید هیوندای توسان 2021 را منتشر کرده تا تصور نسل جدید این خودرو امکان پذیر گردد. آنجایی که دیگر شاسی بلندهای جدید این خودروساز کره‌ای از زبان طراحی غیرمرسومی استفاده می‌کنند بنابراین عرضه‌ی کراس اوور کامپکت این برند با همین زبان طراحی امری منطقی به نظر می‌رسد. به همین خاطر رندرهای یاد شده بر پایه‌ی جدیدترین تصاویر جاسوسی و پیش‌بینی تغییرات طراحی وسیع دومین محصول پرفروش هیوندای در آمریکای شمالی شکل گرفته‌اند.

آرایش دوگانه‌ی چراغ‌های جلو به همراه دسته‌ی نورانی نازک بالایی در دیگر شاسی بلندهای این شرکت نیز دیده شده‌اند. جلوپنجره‌ی بزرگ توسان با الگوی متمایز نیز مشابه کانسپت گرند مستر بوده است.

نمای عقب هیوندای توسان نسل جدید همانند رازی باقی مانده است چرا که در تصاویر جاسوسی به دلیل پوشش استتار نمی توان به جزئیات طراحی پی برد اما در رندر فوق مشاهده خواهیم نمود که نمای عقب این کراس اوور از چهره مرسوم تری برخوردار است. البته قضاوت نهایی درباره‌ی این طراحی را به زمانی موکول می‌کنیم که پروتوتایپ هایی با پوشش استتاری کمتری را ببینیم.

قابل ذکر است مدیران هیوندای پیش از این وعده داده بودند که طراحی نسل جدید توسان سوپرایز کننده است لذا به جرات می توان گفت که این خودرو دیگر یک کراس اوور با ظاهر مرسوم نخواهد بود. همچنین این خودرو از دیگر محصولات قدبلند هیوندای هم متمایز خواهد شد و یک کنای بزرگ‌تر یا پالیسید کوچک‌تر نخواهد بود زیرا این برند شرقی می‌خواهد توسان هویت خاص خودش را داشته باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط