icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین گودوود مکانی برای معرفی پورشه RSR 911

گودوود مکانی برای معرفی پورشه RSR 911

comments 0 1398/4/16

فستیوال گودوود در حال برگزاری است و خودروهای خاص و مسابقه ای زیادی در حال رونمایی هستند. یکی از این محصولات خاص پورشه RSR911 بود که بطور رسمی توسط ژرمن های معرفی شد. این خودرو در پی موفقیت های قبلی باز طراحی شده و به گونه جانشین پرقدرت و تهاجمی تر نسخه 991.2 GT3 RS  است که پیشرانه آن در پشت اکسل عقب تعبیه شده است. پورشه آمده است که با این سوپر اسپرت مهیج عنوان قهرمانی در مسابقات فیا را از آن خود کند.

همچنین  این خودروی جدید پورشه  دنبال رو خودروی پیشین این نشان تجاری یعنی 991 RSR است که در سال 2013 معرفی شده بود و و چهار سال به عنوان خودروی مسابقه‌ای پرچم‌دار این برند انجام‌وظیفه می‌کرد.

مدیر بخش GT موتور اسپورت پورشه می‌گوید مهندسان این شرکت فضای مناسبی برای بهبود خودروها از جنبه‌های گوناگون را تشخیص داده‌اند که از جمله‌ی این موارد می‌توان به قابلیت‌های سواری، راندمان، دوام و استحکام و توانایی‌های سرویس و نگهداری اشاره کرد.

البته این مدیر پورشه تاکید دارد که RSR 911 خودروی کاملا جدید است که 95 درصد قطعاتش دوباره طراحی شده اند. تنها چیزی که از مدل قبلی گرفته شده چراغ‌های جلو، سیستم ترمز، کلاچ، صندلی راننده و قطعاتی از سیستم تعلیق می‌باشد.

قبل آهنین این خودروی مسابقه ای پورشه پیشرانه 6 سیلندر  تنفس طبیعی مدل 991.2 است که با طراحی انجام شده حجمش به 4.2 لیتر رسیده است. به این ترتیب پیشرانه‌ی یاد شده بزرگ‌ترین پیشرانه‌ی بوکسوری نصب شده در پورشه 911 می‌باشد. این خودرو بسته به نوع مسابقات قدرت حدود 515 اسب بخاری دارد. این قدرت از طریق یک گیربکس 6 سرعته سکونشئال مسابقه‌ای به چرخه‌ای عقب منتقل می‌شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط