icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین 10 خودرویی که بیشترین پیمایش را داشته اند- قسمت اول

10 خودرویی که بیشترین پیمایش را داشته اند- قسمت اول

comments 0 1397/4/23

این مسئله دور از ذهن نیست که خودرویی صد ها هزار کیلومتر را بر روی کیلومتر شمار خود پیموده باشد و مهندسی و تکنولوژی های جدید در بیشتر شدن این امر بی تأثیر نیست اگرچه که پیمایش بیشتر بر استهلاک و فرسوده شدن اتومبیل می افزاید. به تازگی گزارشی از بیشترین پیمایش توسط خودرو ها منتشر شده است که با شناخت از آن ها این مسئله دور از ذهن نیست. در این گزارش 1.7 میلیون خودروی فروخته شده در 10 سال اخیر بررسی و پیمایش سالیانه ی آن ها ثبت شده است که در این میان برترین رتبه ها برای خودروهای شاسی بلند می باشد.

23،012- شورولت سابوربن

23،012- شورولت سابوربن

این عدد برای این خودرو چندان عجیب نیست و از نظر قیمت سوخت مصرفی نیز باز هم قابل قبول است. شورولت سابوربن یکی از بهترین خودروهای خانوادگی حتی برای مسافت های طولانی هم معقول و به صرفه است.

22،706- GMC یوکان XL

22،706- GMC یوکان XL

در رتبه ی دوم جی ام سی یوکان قرار می گیرد که با پسوند XL از نظر فضای سرنشین و فضای بار بهتر می باشد و در رتبه ی دوم پیمایش بالای 22هزار کیلومتر بین SUV ها قرار می گیرد.

21،959- شورولت تاهو

21،959- شورولت تاهو

این خودرو در واقع برادر کوچکتر سابوربن به حساب می آید و اولین محصول از سه محصول GM در این لیست به حساب می آید. تاهو یکی از محصولاتی است که در سال های متمادی در بین مردم حضور داشته و برای حمل و نقل و سفر خانواده ها استفاده شده است. شکست دادن یک SUV واقعی مانند تاهو هنگامی که به دنبال یک شاسی بلند با امکانات هستید کار بسیار سختی به حساب می آید.

21،766- تویوتا سکویا

21،766- تویوتا سکویا

به گفته ی مدیران تویوتا افرادی که از این کمپانی ماشین خریداری می کنند می توانند با انجام به موقع سرویس ها و نگهداری از خودرو عمر ماشین خود بسیار افزایش دهند زیرا قرار است قسمت زیادی از زندگیشان را تشکیل دهد.

با توجه به قابلیت اطمینان بسیار بالای خودروهای این برند حضور این شاسی بلند در این لیست دور از انتظار نیست.

21،558- GMC یوکان

21،558- GMC یوکان

این خودرو از نظر ابعاد کوچکتر از نسخه ی XL خود می باشد. شاسی بلند های لوکس جنرال موتورز توانسته اند رتبه های خوبی را در این لیست ازان خود کنند که نشان دهنده ی کیفیت بالای این خودروها می باشد و عموما هم دارای شاسی جدا از بدنه می باشند که برای همه اقشار و روزمره هم قابل استفاده می باشند.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/4/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط