icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین 30 درگ مک لارن 720 Sرا در 15 دقیقه ببینید

30 درگ مک لارن 720 Sرا در 15 دقیقه ببینید

comments 0 1397/8/12

تاکنون فیلم های متعدد  از درگ مک لارن با اکثر سوپر کار های جهان منتشر شده است و با قاطعیت می توان این خودرو را هیولای درگ نامید که در مدل های دست دوم هم همچنان کشش خودرو حفظ شده است.البته اکثر این ویدئو ها کار کانال یوتویب درگ تایمز بوده است.

درگ مک لارن

حالا این کانال یوتویوبی دست بکار شده و مک لارن را در مقابل 30 خودروی مختلف  از هر نوع و کلاسی قرار داده است . در نهایت مک لارن فقط دو مسابقه را به حریفان واگذر کرد که اولین حریف نیسان GT-R  با تیونینگ بسیار بالا بود و دومین حریف قدرتمند پورشه 918 اسپایدر نام داشت.البته باخت مک لارن در مقابل پورشه 918 اسپایدر را کاملا می تواند نادیده گرفت چرا که این ژرمن یک خودرو چهار چرخ متحرک و فوق العاده سطح بالا محسوب می گردد.در دقیقه‌ی 10:25 ویدئو می‌توانید از دست دادن کشش مک لارن در چندین نوبت را مشاهده کنید. البته این خودرو در مسابقه رولینگ پیروزی را از آنِ خود می‌کند.

درگ مک لارن

.این ویدئو حاصل 12 ماه تلاش این گروه برای رویارویی مک لارن به 30 خودروی مختلف بوده است. اگر عاشق خودرو و مسابقات درگ هستید این ویدئو 15 دقیقه ای را مشاهده نمایید چرا که بسیاری از آنها جذاب و هیجان انگیز هستند.برای مثال شاید با مشاهد شکست تسلا مدل S P100D در مقابل مک لارن سوپرایز شوید. همچنین در قسمت دیگر ویدئو شاهد خواهید بود لامبورگینی آونتادور SV حتی در مسافت 400 متر هم نمی تواند به گرد پای این سوپر اسپرت بریتانیایی هم برسد.

برچسب ها:

مک لارندرگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط