icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین 5 ویژگی منحصر بفرد 911 جدید از نگاه پورشه

5 ویژگی منحصر بفرد 911 جدید از نگاه پورشه

comments 0 1397/10/15

مجموعه برنامه تاپ 5 پورشه به بررسی محصولات مختلف این کمپانی اشتوتگاردی می پردازد. جدیدترین قسمت  منتشر شده به هشتمین نسل پورشه 911 می پردازد که در سال 2018 رونمایی شد.بعبارتی این قسمت از تاپ 5 پورشه درباره‌ی ویژگی‌های طراحی 911 جدید صحبت می کند  و 5 ویژگی برجسته و منحصربه‌فرد این خودرو را از زبان پورشه خواهیم شنید.

جزئیات طراحی این خودرو توسط پیتر وارگا مدیر طراحی پورشه در این برنامه به تفسیر توضیح داده خواهد شد.وی در این برنامه ادعا می کند پورشه 911 جدید با شخصیت ترین خودروی جهان که این امر بدلیل ویژگی های منحصر بفرد طراحی این خودرو خواهد بود ،البته ما هم مانند بسیاری با آن موفق هستیم البته مطئمن هستیم دیگر ویژگی های طراحی تاکنون تشخیص نداده اید.

پورشه 911 جدید

برای مثال نوع طراحی و یکپارچگی چراغهای سوم ترمز است که ببینده را به یاد دکمه pause دستگاه های پلیر می اندازد که قطعا همه روزه در خودرو های تولیدی نمی بینیم.این یک عنصر خاص برای محصولات 922 و 911 می باشد.

پورشه 911 جدید

در عقب خودرو چراغ های به پیوسته بیش از هر چیز دیگر جلب توجه می نماید. پورشه می گوید این یک امضای منحصر بفرد است که الهام گرفته شده از اولین نسل 911 کلاسیک است. قوس‌های چرخ پهن و گلگیرهای عقب نیز از 911 توربو اولیه الهام گرفته و با عناصر مدرنی همچون دستگیره‌های درب الکتریکی ترکیب شده‌اند.

پورشه 911 جدید

در بخش جلو خودرو شاهد افزایش پهنای 56 میلیمتر هستیم که نه تنها باعث ایجاد فضای کافی برای افزایش فاصله بین چرخها جلو هستیم بلکه نمایش دهنده یکی از متمایز ترین فاکتور های طراحی پورشه 911 خواهیم بود.همچنین گیلگر های جلو به مراتب متورم و طویلتر از قبل شده بطوریکه از داخل کابین کاملا قابل تشخیص است.

پورشه 911 جدید
نهایتاً به ویژگی طراحی موردعلاقه‌ی وارگا یعنی ابعاد و تناسبات کلی خودرو می‌رسیم. فرم پهن و کم ارتفاع 911 جدید باعث شده این خودروی اسپورت جذاب‌تر شود.

برچسب ها:

پورشه
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط