icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین 9 دلیل برای اینکه کامارو 1LE بهترین ماسل کار است

9 دلیل برای اینکه کامارو 1LE بهترین ماسل کار است

comments 0 1397/6/22

دنیای ماسل کار یا همان خودروهای عظلانی آمریکایی بسیار جذاب و پرطرفدار است .خیلی ها ظاهر سنتی و خشن دوج چلنجر را می پسندند و برخی ویژگی های خاص فورد موستانگ را برای زندگی روزمره  انتخاب می کنند.اما باید گفت این رانندگی با کامارو است که می تواند شما را به پادشاه میدان تبدیل کند.

فورد موستانگ و دوج چلنجر هر دو خوب هستند اما با احترام باید گفت شورولت کامارو بهترین دینامیک رانندگی در این کلاس را دارد.شورولت برای مدل 2019 این خودرو تریم 1LE را عرضه نموده است. تریم فوق دارای ویژگی های برتری است که می تواند براحتی این خودرو را در صدر گزینه های خرید قرار دهد.در این مقاله به 9 ویژگی دوست داشتنی شورولت کامارو  با تریم 1LE خواهیم پرداخت.

درب موتور مشکی رنگ

درب موتور مشکی رنگ

وجه تمایز بین تریم های یک خودرو کار بسیار دشواری است .برای مثال هیچ تفاوتی بین نسخه استاندارد فورد موستانگ با موستانگ GT مجهز به پکیج پرفورمنس سطح 2 از نظر ظاهری وجود ندارد. اما در این تریم شورولت کامارو از درب مشکی رنگی استفاده شده و قابلیت تمایز را کاملا راحت نموده است. همچنین مشکی شدن کاپوت  قطعا یکی از جذابیت های بصری این خودرو محسوب می گردد.

بهبود آیرودینامیک بدنه

بهبود آیرودینامیک بدنه

تریم های 1LE  ZL1  با برخوداری از بال کوچک نصب شده در عقب خودرو از آیرودینامیک بهتری برخوردار هستند.همچنین مدل های SS ،V6 و 1LE توربو علاوه بر این در قسمت عقب از اسپویلر مشکی مات و نمای گیراتر جلو بهره می برند.

چرم آلکانترا

چرم آلکانترا

استفاده سخاوتمندانه شورولت از چرم آلکانترا در جای جای کابین کاملا مناسب یک ماسل کار است. همچنین بکار بردن این چرم خاص بر روی غربیلک فرمان و اهرم تعویض دنده حس اسپرت و جوان پسندانه را دو چندان نموده است.

تنها جعبه دنده دستی

تنها جعبه دنده دستی

استفاده از جعبه دنده 6 سرعته دستی در این خودرو یکی از جذابیت هایش محسوب می گردد. چرا که این جعبه دنده ها طرفدارن بسیاری در بین دوستداران خودروهای ماسل کار دارد.

تنوع

تنوع

پیکج 1LE تقریبا در تمامی مدلهای کامارو ارائه شده است.شورولت برای عرضه این پکیج روشهای متفاوتی را در پیش گرفته چرا که برای مثال نسخه قدتمند ZL1 1LE از المان های خاص آیرودینامیک بهره می برد و این در حالی است که مدل SS 1LE از سیستم تعلیق تطبیق پذیر 1LE بهره برده و نسخه های V6 و توربو به  سیستم تعلیق استاندارد SS در کنار ترمز های بهینه شده مجهز شده است.

صدای جذابتر

صدای جذابتر

تمامی مدهای 1LE به سیستم اگزوز دو گانه مجهز هستند که صدایی به مراتب هیجان انگیز تر ایجاد می نماید.این صدا وقتی از اگزوز های پیشرانه 8 سیلندر نسخه SS خارج می گردد ،دل هر دوستدار خودرویی را خواهد برد.

صندلی ریکارو

صندلی ریکارو

صندلی های ریکاور در نسخه SS به صورت آپشن قابل سفارش است اما در نسخه SS 1LE و ZL1 1LE بصورت استاندارد عرضه می گردد. این صندلی ها در نسخه های توربو و V6 تنها با پرداخت مبالغ بیشتری قابل دریافت است که مطمئنا ارزشش را دارد.

لاستیک اسپرت

لاستیک اسپرت

مطمئنا لاستیک یکی عناصر تاثیرگذار در پرفورمنس خودرو خواهد بود و پکیج 1LE بهای خاصی به لاستیک ها داده است. نسخه V6 و توربو کامارو از لاستیک های گوودیر ایگل F1 بهره می برد . این در حالی است که مدل SS بر روی  لاستیک های بزرگتر ایگل F1 سوپرکار سوار شده است  و مدل ZL1 1LE از لاستیک‌های ایگل F1 RS برخوردار است. لاستیک هی فوق برای تابستان بوده و مالکان برای پیست و زمستان از لاستیک های بهتری استفاده خواهند کرد .اما لاستیک های گودیر می توان شروع خوبی محسوب گردد.

ترمز های بزرگ تر

ترمز های بزرگ تر

پکیج 1LE حتی بر روی کم توان ترین نسخه کامارو هم از ترمز های برمبو چهار پیستونه در چرخ های جلو استفاده می کند.در مدل SS  این ترمز های در جلو 6 پیستونه در جلو 4 پیستون در عقب خواهد بود.ترمز فوق در ZL1 1LE مورد استفاده قرار گرفته در حالی که روتور های آن بزرگتر شده است.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/6/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط