icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین BMW سری 8 کوپه قرار است 15 ژوئن به صورت رسمی معرفی شود

BMW سری 8 کوپه قرار است 15 ژوئن به صورت رسمی معرفی شود

comments 0 1397/2/25

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و قرار BMW سری 8 کوپه به زودی به دنیا معرفی شود. پس از تولید آخرین خودرو سری 8 در سال 1999 همگان در پی مدل جدید این خودرو بودند تا اینکه BMW پس از مدت بسیار طولانی به این انتظار پایان خواهد داد

این خودرو قرار است همزمان با مسابقه 24 ساعته لمانز معرفی گردد و این بیانیه BMW تأییدی بر شایعه ی اعلام این شرکت به نمایندگان فروشش مبنی بر نمایش این خودرو در زمان مسابقات لمانز است.

تیزر های پخش شده نشانگر یک BMW سری 8 کوپه در سایه ی خودروی مخصوص مسابقه ی M8 GTE از این کمپانی است.انتظار دیدن این خودرو را نباید از روز اول داشت اما خبر خوب این است که BMW قرار است از M850i xDrive هم رونمایی کند. با این حال ممکن این شرکت فقط از مدل تیونینگ شده ی سری 8 که کاملا متفاوت با نسخه ی غیر مسابقه ای این خودرو می باشد رونمایی کند که از پیشرانه 8 سیلندر 523 اسب بخاری و 750 نیوتون متر گشتاور استفاده می کند و همانطور که از اسمش مشخص است چهار چرخ محرک بوده و از گیربکس 8 سرعته بهره می برد. این خودرو بر روی رینگ های 20 اینچی به صورت چهار چرخ محرک حرکت می کند  و از تعلیق تطبیقی M هم استفاده می کند و دارای قفل دیفرانسیل محور عقب نیز هست.

اما درباره ی BMW M8 باید گفت که به زودی تا آخر سال 2018 رونمایی خواهد شد و در بهترین حالت در نمایشگاه خودروی پاریس در اکتبر با این خودرو آشنا خواهیم شد.

برچسب ها:

BMWسری 8لمانز
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/2/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط