icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی بهمن خودرو از آنجا حائز اهمیت است که سبد محصولات این شرکت از برندهای مختلفی از قبیل مزدا 3 جدید و بسترن B30 تشکیل شده است.بهمن خودرو در طول سال شرایط فروش مزدا 3 جدید ،شرایط فروش وانت کاپرا 2،شرایط فروش اقساطی بسترن B30 ،شرایط فروش اقساطی وانت کارا و شرایط فروش وانت مزدا را جهت تسهیل در خرید فراهم می آورد.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط فروش اقساطی بهمن خودرو در این  صفحه دسترسی شما کاربران عزیز را در لحظه فراهم اورده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرکت بهمن خودرو را می توان یکی از باسابقه ترین خودروسازهای کشور برشمرد که مونتاژ خودرو را در سال 1338 آغاز کرد. اولین محصول این شرکت مزدا 3 چرخ بود و از همان زمان تاکنون رابطه این شرکت با مزدای ژاپن حفظ شده است. بهمن خودرو در سالهای اخیر مونتاژ خودروهای چینی نظیر کاپرا 2 و بسترن B30 را در دستور کار قرار داده است. شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات این شرکت در طول سال در جریان است و شما می توانید در این صفحه براحتی به این شرایط دسترسی داشته باشید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو (VIP)

 • 1398/9/4

  شرایط فروش نقدی وانت کارا اعلام شد/آذر 98

  پردیس خودرو- بر اساس اعلام بهمن موتور فروش نقدی یک مرحله‌ای این خودرو از امروز آغازشده است.

  همچنین بهمن موتور اعلام کرده است ثبت‌نام تنها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.

  موعد تحویل خودرو ها حداکثر 20 روز کاری پس از تحویل مدارک می باشد.

  جدول قیمت فروش این خودرو به شرح زیر است:

  شرایط فروش نقدی وانت کارا ویژه آذر 98

 • 1398/8/20

  شرایط فروش اقساطی وانت پیکاپ کاپرا 2 ویژه آبان 98

  پردیس خودرو-بر اساس این طرح، فروش اعتباری خودروی کاپرا دوکابین شرکت بهمن موتور به تعداد محدود از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 20 آبان ماه 98 آغاز شده و تا زمـان تـکمیـل ظـرفیت ادامه خواهد داشت.

  شرایط فروش پیکاپ کاپرا

 • 1398/7/3

  شرایط فروش وانت کارا اعلام شد+جدول

  پردیس خودرو-باتوجه به اعلام شرکت خودروسازی "بهمن موتور"، خودروی وانت کارا تک کابین با قیمت مصوب 86 میلیون و 560 هزار تومانی و همچنین مدل دو کابین آن به قیمت 96 میلیون و 260 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که برای اطلاع از جزییات بیشتر فروش آن می توانید به جدول زیر توجه کنید.

  شرایط فروش وانت کار مهر ماه 98

 • 1398/3/9

  شرایط فروش فوری وانت کارا اعلام شد/خرداد 98

  پردیس خودرو-گروه بهمن اعلام کرد 2 خودرو وانت کارا دو کابین و تک کابین به‌صورت فوری فروخته می‌شود.
  گروه بهمن قیمت وانت کارا تک کابین را  81 میلیون و 960 هزار تومان و قیمت وانت دو کابین را 88 میلیون و 8945 هزار تومان تعیین کرده است.
  این شرکت همچنین زمان تحویل خودرو را 30 روز پس از واریز وجه و زمان فعال‌سازی این بخشنامه را شنبه 11 خردادماه اعلام کرده است.

  شرایط فروش فوری وانت کارا خرداد 98

 • 1397/10/17

  شرایط فروش اقساطی بسترن B30 اعلام شد

  پردیس خودرو-گروه بهمن شرایط فروش اقساطی خودروی بسترن B30 ویژه دی ماه 97 را اعلام نمود.

  شرایط جدید فروش اقساطی بسترن B30 - دی 97:

  شرایط فروش اقساطی بسترن

 • 1397/5/2

  شرایط فروش فوری مزدا 3 اعلام شد/ مرداد ماه 97

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت قیمت مزدا 3 معمولی برابر با 142 میلیون 700 هزار تومان و مزدا 3 معمولی با سرویس رایگان یکساله برابر با 149میلیون و 470 هزار تومان اعلام شده است. همچنین زمان آغاز پیش فروش این خودرو از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخه 97/05/03 آغاز خواهد شد.علاقمندان به خرید مزدا 3 باید کل مبلغ را در همان ابتدا واریز و 30 روز بعد منتظر دریافت اتومبیل خود باشند.

   علاقمندان به خرید می توانند به وب سایت بهمن خودرو مراجعه و یا اینجا کلیک نمایند

  شرایط فروش مزدا 3 مرداد ماه 97

 • 1397/4/17

  شرایط فروش بسترن بی 30 ویژه تیرماه اعلام شد

  در ابلاغیه این شرکت مبلغ پیش پرداخت برابر با 30 میلیون تومان مشخص شده است. همیچنین علاقمندان باید در ودیعه دوم مبلغ 10 میلیون تومان دیگر را واریز و در آبان و آذر 97 منتظر دریافت خودروی خود باشند.

   

  شرایط فروش بسترن بی 30 ویژه تیرماه اعلام شد

 • 1397/3/7

  شرایط فروش جدید بسترن B30 اعلام شد/خرداد 97

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  در ابلاغیه این شرکت بسترن B30 بصورت پرداخت چند ودیعه ای و با موعد تحویل مرداد تا مهر ماه 97 عرضه شده است. علاقمندان به خرید این خودرو می توانند با پرداخت مبالغ 35 یا 25 میلیون تومان اقدام به پیش خرید این خودرو نمایند. قابل ذکر است شرایط نامطلوب  اقتصادی حاکم بر این روزهای بازار خودروی کشور باعث شده برخی از تولید کنندگان داخلی از وضعیت به وجود امده کمال استفاده را ببرند و پیش فروش محصولات خود را با قیمت های علی الحساب اعلام نمایند تا در صورت افزایش قیمت ها در بازار ،شرکت های فوق الذکر هم قیمت های مصوب را افزایش دهند.

  شرایط فروش بسترن B30

   

  بهتر است بخوانید:

  معایب بسترن B30-چرا نباید بسترن B30 بخریم

   

  نقد و بررسی مشخصات فنی بسترن B30-چینی تازه وارد بهمن خودرو

   

 • 1397/2/5

  شرایط و زمان فروش هاوال H2 اعلام شد+جدول

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" گروه بهمن ضمن اعلام زمان فروش این کراس اور جدید بازار قیمت و شرایط فروش خودرو را نیز اعلام کرد. بر اساس ابلاغیه این شرکت هاوال H2 با قیمت 95 میلیون و 890 هزار تومان بفروش م رسد و موعد تحویل خودرو تیر ماه 97 خواهد بود.

   

  شرایط فروش هاوال H2

 • 1397/2/2

  زمان فروش مزدا 3 تیپ 4 مشخص شد+جدول فروش

  بر اساس گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"دور جدید فروش اینترنتی مزدا 3 جدید از فردا دوشنبه سوم اردیبهشت ماه آغاز می شود.با توجه به ظرفیت محدود، بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت، فرآیند فروش اینترنتی مزدا 3 جدید متوقف خواهد شد. گفتنی است علاقه مندان و متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت گروه بهمن به نشانی www.bahman.ir   مراجعه کنند.

  شرایط فروش مزدا 3 نیو اردیبهشت 97

   

خودروهای این شرکت