icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش فوری سایپا SAIPA،وب سایت فروش فوری سایپا ویژه دوشنبه 24 تیر سال 98 ،وب سایت فروش فوری سایپا،ثبت نام محصولات سایپا،شرایط فروش اقساطی وجدیدترین شرایط فروش سایپا را در وب سایت پردیس خودرو مطالعه نمایید.

شرایط فروش نقد و اقساطی  سایپا بدلیل گستردگی محصولات این شرکت حجم عمده ای از توجه ها را به سوی خود جلب می نماید.از همین رو با گردآوری شرایط فروش پراید ،شرایط فروش کوییک ،شرایط فروش تیبا،شرایط فروش ساینا،شرایط فروش چانگان ،شرایط سراتو ،آریو،وانت نیسان ،وانت پیکاپ ریچ و غیره در این صفحه  دسترسی کاربران را بصورت لحظه ای فراهم آورده است.

شرایط فروش فوری سایپا در 29 اردیبهشت 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا در 11 خرداد 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا،شرایط فروش فوری سایپا 98،وب سایت ثبت نام سایپا 98،خرید اینترنتی محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط ،ثیت نام سایپا،وب سایت خرید محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط فروش اقساطی سایپا،پیش فروش اقساطی سایپا،پیش فروش بلند مدت سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا (VIP)

 • 1399/3/4

  شرایط و زمان پیش فروش فوق العاده سایپا ویژه خرداد 99 اعلام شد+جدول

  پردیس خودرو-در این شرایط فروش برخی از محصولات سایپا شاما تیبا ،تیبا 2 ،ساینا و پراید 151 به همراه محصولات زامیاد شاما نیسان و پیکاپ ریچ عرضه شده است.

  در این طرح فروش قواعد عرضه فوق العاده مطرح است و مشتریان باید حداقل سن ۱۸ سال را داشته باشند. همچنین امکان خرید تنها برای افرادی وجود دارد که پلاک جاری بر روی خودرو نداشته و در ۳۶ ماه گذشته خریدی را از خودروسازان نداشته باشند. مشتریان باید دقت کنند که ابتدا با در طرح پیش ثبت نام شرکت کنند و صفحه کاربری تایید شده خود را در بخش فروش خودروسازان ایجاد نمایند.

  عباس قاسمی درباره این طرح فروش که با ابلاغ وزارت صمت و سیستم جدید ستاد تنظیم بازار اجرا می شود، اظهار کرد: با برگزاری جلسات تخصصی در کمیته خودرو، مصوب شد که سایپا در طرح فروش فوق العاده ۱۰هزار محصول خود را به فروش برساند.

  قاسمی با بیان اینکه شفافیت در فرآیندها و عدالت در عرضه محصول، راهبرد جدید گروه سایپا است، افزود: بر اساس این روش و سازوکار، هیچ تفاوتی بین فردی که روز اول ثبت نام می‌کند با کسی که روز آخر مراحل ثبت‌نام را انجام می‌دهد، وجود ندارد و شانس همه براساس قرعه‌کشی یکسان است.

  وی تاکید کرد: در گذشته “زمان ثبت نام” برای متقاضیان اهمیت قابل توجهی داشت ولی در طرح جدید وزارت صمت و ستاد تنظیم بازار، دیگر قیدِ زمان وجود ندارد و فروش خودرو در قالب قرعه‌کشی نهایی می شود.

  معاون مهندسی سازمان سایپا افزود: مدت زمان ثبت نام قبل از قرعه کشی ۱۰ روز تعیین شده که سه روز اول فقط احراز هویت و هفت روز بعدی واریز وجه به میزان ۵۰ درصد قیمت مصوب خودرو است که البته در هفت روز دوم امکان توامان احراز هویت و واریز وجه وجود دارد.

  قاسمی افزود: متقاضیان خرید خودرو یک هفته برای ثبت نام فرصت دارند که امیدواریم در این شرایط ورودی کاربران به سایت متعادل باشد و مشکلات قبلی برای ثبت‌نام مشتریان ایجاد نشود.

  معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا اظهار کرد: در اجرای این طرح ابتدا متقاضیان ثبت نام خودرو به وب سایت رسمی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل و طی کردن مراحل پیش ثبت نام، نام کاربری و رمز ورود به سامانه را دریافت می‌کنند.

  قاسمی با بیان اینکه سامانه “امتا” به صورت آنلاین ثبت نام های انجام شده را راستی آزمایی می‌کند، افزود: پس از این مرحله، متقاضیان یک هفته فرصت دارند تا ۵۰ درصد از مبلغ خودرو مورد نظر خود را به حساب شرکت واریز کنند. پس از یک هفته روند ثبت‌نام متوقف می‌شود و قرعه‌کشی برای تخصیص خودرو به مشتریان با حضور نمایندگانی از سازمان‌های ذی‌ربط و نهادهای نظارتی انجام خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه اسامی منتخبین قرعه‌کشی به صورت عمومی اعلام خواهد شد، افزود: مبلغ پرداختی کسانی که در قرعه‌کشی انتخاب نشده‌اند، طی هفت روز کاری پس از اعلام نتایج به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

  معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا ادامه داد: در سیستم فروش فوق‌العاده جدید که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری خودروسازان طراحی و اجرا شده، نقش واسطه‌ها و ودلالان کمرنگ می شود، از این رو افرادی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که شرایط لازم را داشته باشند.

  قاسمی درباره شرایط ثبت‌نام‌کنندگان خودرو نیز اظهارداشت: با هر کد ملی فقط امکان ثبت نام و خرید یک دستگاه خودرو مجاز است، در غیر این صورت قرارداد از سوی خودروساز به صورت یک طرفه، لغو می‌شود. همچنین مشتریانی که در ۳۶ ماه اخیر اقدام به خرید خودرو از سایپا یا ایران‌خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام نیستند.

  وی با بیان اینکه خریدار خودرو نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد، ادامه داد: دارا بودن گواهینامه رانندگی و سن بالای ۱۸ سال هم برای ثبت‌نام خودرو الزامی است.

  قاسمی در پایان در ضمن اینکه از مردم خواست از مراجعه مستقیم به سامانه امتا خودداری کرده و همه مراحل را از سایت رسمی سایپا انجام دهند، تاکید کرد: کد ملی، شماره تلفن همراه، مشخصات حساب بانکی و… همه باید متعلق به شخص ثبت‌نام‌کننده باشد و مشتریان باید در ثبت شماره شبا خود در سایت فروش دقت نمایند، چرا که مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به حساب فرد دیگر بر عهده ثبت‌نام‌کننده است.

  در طرح فروش فوق العاده سایپا قیمت قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر ۳ ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد، ضمنا” در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت برنامه ریزی شده، مشتریان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات سایپا از ساعت ۸ صبح چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۰۷ با شرایط ذیل آغاز می گردد و لغایت تاریخ ۹۹/۰۳/۱۴  ادامه دارد.

  مشتریان می توانند از تاریخ ۹۹/۰۳/۰۴ نسبت به پیش ثبت نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند . 

  شماره کارت یا حساب بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما” مـی بایسـت متعلق به شخص متقاضی باشد.

  “ثبت نام فقط در منزل و از طریق سایت شرکت سایپا امکان پذیر است”

  *شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش فروش فوق العاده:

  حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۳۶ماه می باشد

  به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.

  حداقل سن متقاضی ۱۸ سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشد .

  ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  مشتریانی که دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند امکان ثبت نام را ندارند.

  تنظیم صلحنامه امکانپذیر نمی باشد.

  سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت سایپا باقی می ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نمی باشد.

  گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  متقاضی باید در هنگام ثبت نام شماره کارت بانکی خود را معرفی نماید و از همان کارت برای واریز وجه استفاده نماید و شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد. کد نمایندگی که در مرحله دوم ثبت نام توسط متقاضی انتخاب می گردد باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد. دراین طرح متقاضی می تواند فقط در یکی از خودرو سازان (ایران خودرو و یا سایپا) ثبت نام نماید و اگر پس از پایان مهلت ثبت نام مشخص گردد که در هر دو خودرو ساز ثبت نام نموده است ثبت نام دوم ایشان کان لم یکن تلقی می گردد و وجوه واریزی مشتری مسترد می گردد. در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

   

  شرایط فروش ویژه خرداد 99 سایپا

 • 1399/2/4

  نخستین شرایط فروش سایپا در سال 99 اعلام شد

  پردیس خودرو-در این طرح فروش کوییک آر، تیبا ۲ (پلاس) آپشنال، ساینا آپشنال، تیبا صندوقدار آپشنال و کوییک دنده ای عرضه می شود. با پرداخت ودیعه اول، سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد به مشتریان تعلق می گیرد. سایپا اعلام کرده که تحویل خودروها در هفته چهارم بهمن و اسفند ۱۳۹۹ انجام خواهد شد.

  مشتریان می توانند با پیش پرداخت های ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اقدام به پیش خرید محصولات سایپا نمایند. در طرح پیش فروش سایپا، همچنان ودیعه های اولیه مانند سال ۱۳۹۸ تعیین شده و فعلا معیار محاسباتی ارزش خودرو در این شرکت تغییر نکرده است.

   

  شرایط پیش فروش سایپا اردیبهشت 99

 • 1398/12/13

  شرایط فروش جدید وانت نیسان دیزل اعلام شد

  پردیس خودرو-به اطلاع نمایندگی‌ها و متقاضیان محصولات شرکت سایپا میرساند، شرایط پیش فروش محصولات تجاری سبک شرکت زامیاد از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 98/12/15 به شرح جدول ذیل فعال می‌باشد.

   

  شرایط فروش نیسان دیزل اسفند 98

 • 1398/12/6

  شرایط فروش سایپا برای روز سه شنبه 6 اسفند 98

  پردیس خودرو-شرکت سایپا از صبح سه شنبه ۶اسفند پیش فروش ۱۰محصول را با موعد تحویل بهمن و اسفند۹۹ پیش فروش می کند.

  4خودرو ساینا، کوییک، تیبا و سایپا 151 با موعد تحویل بهمن99 و 6محصول تیبا2، ساینا آپشنال، کوییکR، تیبا صندوقدار آپشنال، تیبا2 پلاس و سایپا151 آپشنال نیز با موعد تحویل اسفند99 عرضه می شوند.

  شرایط پیش فروش سایپا ویژه 6 اسفند 98

 • 1398/12/5

  پیش فروش ساینا آپشنال آغاز شد

  پردیس خودرو- ساینا با پیش پرداخت 34.7 میلیون تومان و موعد تحویل هفته چهارم اسفند پیش فروش می شود و وانتسایپا 151 نیز با پیش پرداخت 27.7 میلیون تومان و موعد تحویل هفته چهارم اسفند عرضه می شود. مشتریان می توانند از طریق سامانه Saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام این دو محصول سایپا اقدام کنند.

   

  بر اساس شرایط فروش اعلام شده، امکان صلح حواله ها وجود ندارد و سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد به سپرده اولیه خریداران تعلق می گیرد.

   

  با توجه به اختلاف قیمت میان نسخه ساده ساینا و نمونه آپشنال (ساینا پلاس)، می توان از این سدان به روز شده توقع امکانات زیر را داشت:

   

  پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ

   

  ۸۷ اسب بخار و ۱۲۸ نیوتن متر

   

  استاندارد آلایندگی یورو ۵

   

  دیفرانسیل جلو

   

  فرمان هیدرولیک

   

  جعبه دنده ۵ سرعته دستی

   

  دو کیسه هوا

   

  ترمز ABS و EBD و BA

   

  مه شکن جلو و عقب

   

  تنظیم الکتریکی ارتفاع نور چراغ

   

  تریم و طرح کابین جدید با پوشش چرم مصنوعی

   

  تهویه الکتریکی دستی

   

  نمایشگر لمسی

   

  دوربین و سنسور پارک عقب

   

  رهیاب ماهواره ای

   

  بلوتوث

   

  دماسنج محیط

   

  کامپیوتر پیمایش و سفر

   

  آینه ها و شیشه های برقی

   

  پخش DVD، USB، SD و AUX

   

  دستگیره های طرح جدید (آسان بازشو)

   

  فلاپ رکاب و سپر

   

  رینگ آلومینیومی

   

  ترکیب رنگ جدید بدنه و کابین

   

  لازم به ذکر است که مشخصات فوق به صورت رسمی و قطعی از جانب سایپا تایید نشده و تنها احتمال هایی است که از زبان کارشناسان و برخی منابع خبری شنیده می شود.

   

 • 1398/12/2

  شرایط پیش فروش سایپا برای امروز 1 اسفند 98

  پردیس خودرو-پیش فروش خودرو فقط در سایت رسمی شرکت سایپا انجام پذیر است.

  • محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی فقط مجاز به پیش خرید یک محصول است).
  • امکان خرید انصرافی وجود ندارد.
  • ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال مجاز است.
  • قیمت نهایی بر اساس قیمت روز و زمان تحویل محاسبه می گردد.
  • شرایط پیش فروش سایپا 1 اسفند
 • 1398/11/25

  شرایط پیش فروش جدید سایپا ویژه شنبه 26 بهمن 98

  پردیس خودرو-این شرایط فروش از شنبه ٢٦بهمن ٩٨ ساعت ١۰ صبح از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

  سود مشارکت از سوی سایپا ١٥ درصد وسود انصراف ١٢ درصد در نظر گرفته شده است.
  شرایط فوق از شنبه ٩٨/١١/٢٦ ساعت ١۰ صبح آغاز خواهد شد.
  جهت اطلاع از موعد تحویل حتما به جدول ذیل مراجعه کنید.

  شرایط پیش فروش سایپا 26 بهمکن 98

 • 1398/11/8

  شرایط فروش ساپیا ویژه دهه فجر 98 اعلام شد

  پردیس خودرو-

  بر اساس بخشنامه اعلام شده، پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه (۸ بهمن ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. در این برنامه فروش تنها مشتریانی می توانند اقدام به ثبت نام خودرو نمایند که حداقل ۱۸ ماه از خرید قبلیشان از ایران خودرو و سایپا گذشته باشد. همچنین در این اطلاعیه اعلام شده که امکان صلح در این برنامه فروش برقرار نیست و تنها مشتریان می توانند در آینده نسبت به انصراف از خرید اقدام کنند.

  نکته قابل توجه این است که در کنار امکان ثبت نام تیبا ۲ پلاس (آپشنال) به عنوان نمونه کامل تر تیبا هاچ بک، امکان خرید ساینا آپشنال، تیبا صندوقدار آپشنال، وانت پراید ۱۵۱ آپشنال و وانت نیسان آپشنال فراهم شده است. اما با وجود امکان پیش خرید این خودروها، هنوز سایپا مشخصات و اطلاعات کاملی را در مورد نمونه های آپشنال و جدید خودروهایش اعلام نکرده و معلوم نیست که خودروهایی چون ساینا آپشنال، تیبا صندوقدار آپشنال و… چه تفاوتی نسبت به نمونه ساده دارند.

  پیش از این مشخص شده بود که تیبا ۲ پلاس (آپشنال) امکانات زیر را بیشتر از نمونه ساده دارد:

  نمایشگر لمسی

  پخش DVD، بلوتوث، USB، AUX

  رهیاب ماهواره ای

  آینه های برقی

  شیشه های عقب برقی

  تریم داخلی چرم مصنوعی

  سنسور و دوربین عقب

  سیستم ضد سرقت جدید

  زیر سپرهای به روز شده

  رینگ آلومینیومی (تراش خورده)

  برای همین این احتمال وجود دارد که ساینا آپشنال و تیبا صندوقدار آپشنال به امکانات مشابهی مجهز شده باشند. اما بدیهی است که همچنان سایپا پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۸ سوپاپ ۸۷ اسب بخار و ۱۲۸ نیوتن متر را با جعبه دنده ۵ سرعته دستی بر روی آن ها نصب می نماید و با الزامی شدن قانون استاندارد آلایندگی یورو ۵، ارتقایی جزئی را برای این خودروها پدید می آورد.

   

  شرایط فروش ساپیا ویژه دهه فجر 98

   

  شرایط فروش ساپیا ویژه دهه فجر 98

   

   

   

   

   

 • 1398/11/7

  شرایط فروش فوری و اقساطی کوییک R برای امروز دوشنبه 7 بهمن ماه

  پردیس خودرو-بر اساس این بخشنامه، فروش اینترنتی کوییک R ( دورنگ) با قیمت 68.326 میلیون تومان از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 7 بهمن ماه آغاز خواهد شد. مشتریان در این طرح ، 3 میلیون تومان از مبلغ خودرو را به صورت 3 چک 4 ماهه خواهند پرداخت و موعد تحویل آن 30 روز بعد از پذیرش اعلام شده است.

   

  شرایط فروش فوری کوییک R 7 بهمن 98

 • 1398/10/30

  شرایط فروش فوری کوییک R توسط سایپا اعلام شد

  پردیس خودرو-بر اساس این طرح فروش مشتریان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ یکم بهمن ۱۳۹۸، از طریق سایت رسمی سایپا اقدام به خرید کوییک آر نمایند. در این طرح، کوییک آر با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود و قیمت مصوب آن نیز ۶۸ میلیون و ۳۲۶ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

  با توجه به سیاست های تنظیم بازار و حذف دلالان از چرخه عرضه مستقیم، ۳ میلیون تومان بهای کلی به صورت اقساط یک ساله (۳ چک ۴ ماهه) در نظر گرفته شده و مشتریان باید با در نظرگیری قوانین جدید فروش خودرو، اقدام به خرید کوییک آر نمایند.

  با توجه به ترکیب رنگ های کوییک آر، مشتریان می توانند به صورت پیش فرض چهار طرح را انتخاب نمایند. کوییک آر از چند هفته قبل به خط تولید پارس خودرو پیوسته و در تهران تولید می شود. این خودرو نسبت به کوییک دنده ای به رینگ های آلومینیومی، بدنه و تریم داخلی دو رنگ و همچنین طرح جدید صندلی ها مجهز است.

خودروهای این شرکت