icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش فوری سایپا SAIPA،وب سایت فروش فوری سایپا ویژه دوشنبه 24 تیر سال 98 ،وب سایت فروش فوری سایپا،ثبت نام محصولات سایپا،شرایط فروش اقساطی وجدیدترین شرایط فروش سایپا را در وب سایت پردیس خودرو مطالعه نمایید.

شرایط فروش نقد و اقساطی  سایپا بدلیل گستردگی محصولات این شرکت حجم عمده ای از توجه ها را به سوی خود جلب می نماید.از همین رو با گردآوری شرایط فروش پراید ،شرایط فروش کوییک ،شرایط فروش تیبا،شرایط فروش ساینا،شرایط فروش چانگان ،شرایط سراتو ،آریو،وانت نیسان ،وانت پیکاپ ریچ و غیره در این صفحه  دسترسی کاربران را بصورت لحظه ای فراهم آورده است.

شرایط فروش فوری سایپا در 29 اردیبهشت 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا در 11 خرداد 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا،شرایط فروش فوری سایپا 98،وب سایت ثبت نام سایپا 98،خرید اینترنتی محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط ،ثیت نام سایپا،وب سایت خرید محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط فروش اقساطی سایپا،پیش فروش اقساطی سایپا،پیش فروش بلند مدت سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا (VIP)

 • 1398/10/30

  شرایط فروش فوری کوییک R توسط سایپا اعلام شد

  پردیس خودرو-بر اساس این طرح فروش مشتریان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ یکم بهمن ۱۳۹۸، از طریق سایت رسمی سایپا اقدام به خرید کوییک آر نمایند. در این طرح، کوییک آر با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود و قیمت مصوب آن نیز ۶۸ میلیون و ۳۲۶ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

  با توجه به سیاست های تنظیم بازار و حذف دلالان از چرخه عرضه مستقیم، ۳ میلیون تومان بهای کلی به صورت اقساط یک ساله (۳ چک ۴ ماهه) در نظر گرفته شده و مشتریان باید با در نظرگیری قوانین جدید فروش خودرو، اقدام به خرید کوییک آر نمایند.

  با توجه به ترکیب رنگ های کوییک آر، مشتریان می توانند به صورت پیش فرض چهار طرح را انتخاب نمایند. کوییک آر از چند هفته قبل به خط تولید پارس خودرو پیوسته و در تهران تولید می شود. این خودرو نسبت به کوییک دنده ای به رینگ های آلومینیومی، بدنه و تریم داخلی دو رنگ و همچنین طرح جدید صندلی ها مجهز است.

 • 1398/10/15

  پیش فروش سایپا کوییک همچنان ادامه دارد

  پردیس خودرو-بر اساس اطلاعیه سایپا، کوییک R با پیش پرداخت 34.7 میلیون تومان و موعد تحویل آبان 99 و کوییک دنده ای معمولی با پیش پرداخت 30.7 میلیون تومان با موعد تحویل شهریور 99 قابل ثبت نام است. تیبا، تیبا2، ساینا، ساپا 151 و پیکاپ ریچ دیگر محصولات سایپا هستند که پیش فروششان همچنان ادامه دارد.
  برای کسب اطلاعات بیشتر به saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

 • 1398/10/11

  آغاز فروش فوری و اقساطی کوییک توسط سایپا

  پردیس خودرو-جدول فروش سایپا به شرح ذیل می باشد:

  شرایط فروش کوییک 11 دی 98

   

 • 1398/10/9

  فروش فوری کوییک از امروز آغاز خواهد شد+جدول

  پردیس خودرو-طرح فروش فوری و اعتباری سایپا با سیاست های تنظیم بازار تدوین شده و مشتریان برای ثبت نام در این طرح باید قیمت ۶۱ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان را در نظر داشته باشند. ودیعه اول برای خرید اعتباری کوییک دنده ای ۵۸ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان خواهد بود و ۳ میلیون تومانی باقی مانده نیز در سه چک چهار ماهه به شرکت پرداخت خواهد شد.

  شرایط فروش فوری کوییک 9 دی ماه 98

 • 1398/10/8

  پیش فروش تیبا 2 پلاس توسط سایپا آغاز شد

  پردیس خودرو-سایپا تیبا ۲ پلاس را با پیش پرداخت ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ثبت نام می کند. همچنین سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد برای مشتریان برقرار خواهند بود و از هفته آخر دی ۹۹، فرایند ارسال دعوت نامه ها آغاز می شود. لذا احتمال آن زیاد است که این سری ثبت نامی های تیبا ۲ پلاس، در بهمن ۹۹ به مرحله تحویل قطعی برسند. 

  قیمت نهایی این خودرو جدید سایپا بصورت غیر قطعی است و پیش بینی می گردد با توجه به مبلغ پیش پرداخت قیمت تیبا 2 هاچ بک پلاس در باز0 54 الی 56 میلیون تومان باشد.

  نمایشگر لمسی، پخش DVD، بلوتوث، رینگ آلومینیومی تراش خورده، سنسور پارک و دوربین دنده عقب، تریم داخلی چرم مصنوعی، آینه ها و شیشه های جلو و عقب برقی، باربند تزئینی، کفی سه بعدی، جلو پنجره کرومی، زیرسپر جدید جلو و عقب و… از جمله امکانات بیشتر تیبا ۲ پلاس نسبت به نمونه SX معمولی است.

 • 1398/9/27

  شرایط پیش فروش نیسان دوگانه سوز اعلام شد

  پردیس خودرو-مشروح شرایط این پیش فروش را می توانید در جدول ذیل مشاهده کنید.

  شرایط فروش نیسان دوگانه سوز

 • 1398/9/21

  شرایط فروش فوری سایپا برای امروز 21 آذر 98

  پردیس خودرو-به اطلاع مشتریان و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط پیش فروش نقدی محصولات سایپا "صرفا اینترنتی" از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 98/09/21 به شرح جدول ذیل فعال می‌گردد.

  شرایط فروش سایپا ویژه 21 الذر 98

 • 1398/9/19

  فروش اعتباری پراید ویژه امروز 19 آذر 98

  پردیس خودرو-سایپا در راستای کنترل قیمت پراید در بازار مدتی است فروش فوری این محصول را در برنامه دارد و به نظر می رسد با توجه به شرایط این شرکت برای کنترل بازار در آینده نیز به انتشار این شرایط به صورت فوری ادامه دهد.

  شرایط فروش پراید 19 آذر 98

 • 1398/9/17

  شرایط فروش اقساطی پراید 131 ویژه امروز 17 آذر ماه

  پردیس خودرو-در این طرح که از ساعت 10 صبح فردا – یکشنبه- در سایت اینترنتی فروش محصولات سایپا آغاز خواهد شد، خودرو پراید 131 به قیمت 375 میلیون ریال عرضه می‌شود که 40 میلیون ریال از آن در قالب تسهیلات با بازپرداخت یک‌ساله دریافت خواهد شد.

  در این طرح نیز مانند طرح های اجرا شده قبلی، محدودیت ثبت‌نام برای افراد کمتر از 18 سال، عدم امکان ثبت نام بیش از یک خودرو برای هر کد ملی، عدم فروش خودرو به کدهای ملی که در 18ماه گذشته از سایپا خودرو خریده اند و در یک استان بودن کدپستی ثبت نام‌کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری درنظر گرفته شده تا خودرو به مشتری واقعی فروخته شود.

  شرایط فروش فوری اعتباری:

  شرایط فروش اقساطی پراید 17 آذر 98

 • 1398/9/11

  فروش فوری و اعتباری پراید ۱۳۱ از سوی سایپا برای تنظیم بازار

  پردیس خودرو-طرح فروش فوری این محصول سایپا با هدف افزایش عرضه و کاهش قیمت در بازار آزاد انجام می‌شود.

  در این طرح فروش فوری و اعتباری، سایپا 131 به قیمت 375 میلیون ریال عرضه می شود که 40 میلیون ریال از آن در قالب تسهیلات با بازپرداخت یک‌ساله صورت خواهد گرفت.

  تسهیلات 40 میلیون ریالی با دو هدف اجرا می‌شود، هدف اول ایجاد زمینه برای مشارکت هموطنان با توان مالی کمتر در این طرح است، ضمن اینکه محصولات عرضه شده در این طرح فروش تا یکسال در رهن گروه خودروسازی سایپا باقی می مانند تا از این طریق خودرو صرفاً به مصرف کننده واقعی فروخته شود و از نقش آفرینی واسطه‌ها جلوگیری شود.

  براساس اعلام سایپا، عرضه محصولات این گروه خودروسازی از جمله پراید با هدف تنظیم و کاهش التهابات کاذب بازار و حذف دلالان، در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

  گروه خودروسازی سایپا برای کاهش نقش واسطه‌ها در بازار و فروش خودرو به مشتری واقعی، تمهیداتی نیز اندیشیده و در این طرح فروش اجرا کرده است؛ از جمله اینکه به هر کد ملی تنها یک دستگاه خودرو فروخته خواهد شد و کسانی که در 18 ماه گذشته در یکی از طرح‌های فروش سایپا شرکت کرده باشند نیز نمی توانند در این طرح ثبت نام کنند.

  همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نیست و کدپستی ثبت نام‌کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری نیز باید در یک استان باشد.

  از سوی دیگر و با توجه به تسهیلات یک ساله در نظر گرفته شده برای این طرح، خودرو تا یکسال در رهن گروه خودروسازی سایپا باقی می ماند و امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.

  در پایان از هموطنان عزیز دعوت می‌شود ضمن پرهیز از سرمایه‌گذاری با هدف کسب سود در حوزه خودرو، برای خرید خودروی مورد نیاز خود به هیچ وجه به دلالان و واسطه‌هایی که با سوء استفاده از شرایط موجود نسبت به افزایش غیرطبیعی قیمت‌ها اقدام کرده‌اند مراجعه نکرده و محصولات را برای مصرف نهایی طبق قیمت مصوب از مبادی رسمی و از طریق سایت اینترنتی خودروسازان ثبت‌نام و خرید کنند.

خودروهای این شرکت