icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو به تازگی با راه اندازی خط تولید خودروهای بیسو عملا به جمع تولید کنندگان خودرو کشور پیوست.از همین رو شرایط پیش و فروش اقساطی بیسو T3 و بیسو T5 بعنوان کراس اوور های جدید بازار می تواند برای شاسی بلند دوستان جذاب باشد.در این صفحه ،دسترسی علاقمندان بصورت لحظه ای به شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات بیسو و سیف خودرو  را فراهم اورده است.

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو برای ورود به صنعت خودروی ایران کار خود را با واردات محصولات سوبارو شروع نمود اما بواسطه بازار بزرگ سوبارو در آمریکا ،این شرکت از همکاری با سیف خودرو سر باز زد.اما در ادامه سیف خودرو با رونمایی از محصولت بیسو T3 و بیسو T5 در نمایشگاه خودرو تهران نشان داده نمی خواهد به این زودی از صنعت خودروی ایران خروج  شود. یکسال بعد و در سال 97 خط تولید محصولات بیسو در ایران راه اندازی شد و قرار است اولین خودروهای این خط تولید از اسفند سال جاری به خیابان های بیاید.در ذیل می توانید از جدیدترین شرایط فروش ،پیش فروش و فروش اقساطی محصولات سیف خودرو و بیسو مطلع شوید.

نمایندگی های برگزیده سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو (VIP)

 • 1398/2/3

  شرایط پیش فروش محصولات بیسو در سال 98

  پردیس خودرو- سیف خودرو در اواخر سال گذشته بصورت رسمی  خط تولید کراس اوور بیسو T3 افتتاح کرد و این کراس اوور خوش ترکیب چینی امروز در خطوط تولید این شرکت در حال تولید است. همچنین این شرکت در ابتدای سال جاری موفق شد با پاس کردن کلیه استاندارد ها موجود مراحل اخذ شماره گذاری را پشت سر بگذارد و نخستین تولیدات این شرکت بصورت رسمی پلاک دریافت کرد تا مشتریان این شرکت از تحویل به موقع محصولات پیش فروش اطمینان حاصل نمایند.

  قابل ذکر است سیف خودرو قرار است در آینده نزدیک خط تولید کراس اوور بزرگتر T5 را نیز راه اندازی نماید که احتمالا این اتفاق در اردیبهشت ماه رخ دهد. در آخرین ابلاغیه این شرکت پیش خرید کراس اوور بیسو T3 و بیسو T5 بترتیب با پیش پرداخت 90 میلیون تومان و 125 میلیون تومان با موعد تحویل در مهر ماه سال جاری امکان پذیر است.

  همچنین بیسو T3 بعنوان یکی از بهترین خودروهای صفر کیلومتر قابل خریداری بازار ایران از سوی پردیس خودرو معرفی گردید.برای مشاهده ویدئوی معرفی برترین خودروهای سال 97 اینجا و برای ویدئوی تست و بررسی بیسو T3 اینجا کلیک نمایید.

  علاقمندان برای خرید محصولات بیسو می توانند بصورت آنلاین از وب سایت سیف خودرو اقدام نمایند.

   

  شرایط پیش فروش بیسو در سال 98

 • 1397/12/18

  شرایط پیش فروش جدید محصولات بیسو اعلام شد/اسفند 97

  پردیس خودرو- در جدیدترین ابلاغیه این شرکت بیسو T3 و بیسو T5 با پیش پرداخت هایی به ترتیب 90 میلیون و 125 میلیون تومان عرضه شده است. موعد تحویل خودرو مهر ماه 98 در نظر گرفته شده و سود مشارکت برابر با 21 درصد می باشد. همچنین سود انصرف برابر با 16 درصد خواهد بود و سود تاخیر 12 درصد در نظر گرفته شده است.

  شرکت سیف خودرو اوایل بهمن ماه بصورت رسمی خط تولید کراس اوور کوچکتر بیسو T3 را افتتاح نمود و قرار است از اردیبهشت سال 98 خط تولید کراس اوور هفت نفره بیسو T5 نیز راه اندازی شود. محصولات سیف خودور در حال حاضر در خطوط سابق شرکت تولیدی مرتب تولید می گردد   که البته با سرمایه گذاری هنگفت این شرکت به جدیدترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده است. این شرکت همچنین قصد دارد در آینده نزدیک جهت گسترش تیراژ تولید خود بزودی تاسیسات بسیار بزرگ خود در شهر کاشان را فعال نماید.

  شما می توانید برای مشاهده گزارش خط تولید بیسو T3 اینجا و برای مشاهده ویدئوی تست و بررسی بیسو T3 اینجا کلیک کنید.

  شرایط فروش بیسو اسفند 97

 • 1397/11/8

  دور سوم فروش محصولات بیسو ویژه بهمن ماه آغاز شد+شرایط فروش

  پردیس خودرو-سیف خودرو از ساعت 10 روز جاری بصورت رسمی دور سوم فروش محصولات بیسو را آغاز نمود. بر اساس ابلاغیه این شرکت علاقمندان به خرید بیسو T3 باید در ابتدا ملبغ 90 میلیون تومان را بعنوان پیش پرداخت واریز نمایند و در تیر 98 منتظر دریافت خودروی خود باشند.

  در طرف دیگر علاقمندان به خرید خودروی 7 نفره بیسو T5 می توانند با پرداخت مبلغ 125 میلیون تومان نسبت به پیش خرید این خودرو اقدام نمایند در حالی که خودروی مورد نظرشان در شهریور 98 تحویل خواهد شد.

  قابل ذکر است سیف خودرو به تازگی خط تولید کراس اوور بیسو T3 را در کلیومتر 16 جاده مخحصو کرج و در تاسیسات مرتب خودرو آغاز کرده و قرار است طی ما های جاری خط تولید بیسو T5 را نیز فعال نماید. همچنین این شرکت قرار است در نمایشگاه شیراز سال آینده کراس اوور کوچه بیسو T7 را بصورت رسمی رونمایی کند.

  علاقمندان به خرید این خودروهای می تواند به وب سایت سیف خودرو به نشانی safekhodro.com مراجعه نمایند.

  همچنین برای مشاهده ویدئوی نقد و بررسی کراس اوور بیسو T3 اینجا کلید نمایید.همچنین برای مشاهده .ویدئو خط تولید این خودرو اینجا کلید نمایید.

  شرایط فروش محصولات بیسو بهمن 97

   

   

 • 1397/11/7

  دور جدید فروش محصولات بیسو از فردا آغاز خواهد شد

  پردیس خودرو-بنا بر اطلاعات ارائه شده در وب سایت رسمی سیف خودرو ،این شرکت قصد دارد از فردا مورخه 8 بهمن 97 دور سوم پیش فروش محصولات بیسو را آغاز نماید. این شرکت پیش از این و در جریان نمایشگاه خودروی تهران دور دوم پیش فروش دو کراس اوور بیسو T3 و بیسو T5 را که با استقبال زیاد صورت گرفته ظرفیت فروش بسرعت تکمیل گردید.

  حالا این شرکت قصد دارد در دور سوم برای کسانی که علاقمند به خرید محصولات بیسو هستند این امکان را فراهم نماید تا بتوانند بدون واسطه به خودرو مورد علاقه خود خریداری نمایند.البته این شرکت برای این دسته از افراد شرایط پیش ثبت نام را از همین حالا آغاز نموده تا پس از باز شدن سایت فروش ،در اولیت لیست قرار بگیرند.

  قابل ذکر است این شرکت به تازگی تولید کراس اوور بیسو T3 رادر تاسیسات شرکت مرتب خودرو واقع در کلیومتر 20 جاده مخصوص آغاز نموده و قرار است از انتها سال جاری خط تولید بیسو T5 نیز راه اندازی نماید. البته تاکنون شرایط دور سوم از سوی سیف خودرو مشخص نشده و برای این منظور باید تا فردا صبح منتظر مانند.

  علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می تواند وب سایت این شرکت به نشانی safekhodro.com مراجعه فرمایند.

  همچنین برای مشاهده ویدئوی نقد و بررسی کراس اوور بیسو T3 اینجا کلید نمایید.همچنین برای مشاهده .ویدئو خط تولید این خودرو اینجا کلید نمایید.

 • 1397/10/18

  ساعاتی دیگر پیش فروش خودوهای بیسو آغاز می شود

  پردیس خودرو-نمایشگاه خودروی تهران از ساعت 10 صبح امروز بروی علاقمندان به صنعت خودرو بازگشایی خواهد شد. شرکت سیف خودرو مطابق با وعده از پیش داده شده با آغاز به کار این نمایشگاه، فاز دوم پیش فروش محصولات بیسو را آغاز خواهد کرد.

  در این شرایط فروش بیسو T3 با پیش پرداخت 90 میلیون تومان و موعد تحویل تیر ماه 98 عرضه خواهد شد و علاقمندان به ثبت نام کراس اوور بزرگتر بیسو T5 باید 125 میلیون تومان را هنگام ثبت نام واریز نمایند و در شهریور سال آینده منتظر دریافت خودرو خود باشند.شایان به ذکر است خطوط تولید محصولات بیسو در کارخانه مرتب خودرو آغاز به کار کرده است و کلیه خودروهای حاضر در نمایشگاه تهران تولیدی داخل کشور است.

  علاقمندان به خرید این دو خودرو می توانند اینجا کلیک نمایند.

  شرایط فروش بیسو دی ماه 97

 • 1397/9/11

  شرایط پیش فروش بیسو T3 و T5 بصورت رسمی اعلام شد

   

  بیسو T3

  پردیس خودرو-هفته گذشته شرکت سیف خودرو در مراسمی حضور خود در بین خودروسازان وطنی را بصورت رسمی اعلام کرد. همچنین در جریان این مراسم که با حضور اصحاب رسانه برگزار زمان پیش فروش محصولات بیسو اواسط این هفته اعلام شد.

  حالا شرکت سیف خودرو بصورت رسمی شرایط و زمان پیش فروش محصولات بیسو را اعلام کرده است. بر اساس بخشنامه این شرکت پیش فروش دو خودروی بیسو T3 و بیسو T5 از پس فردا سه شنبه مورخه 97/09/13 ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد.

  همچنین شرایط پیش فروش کراس اوور جذاب بیسو T3 به ترتیبی است که علاقمندان به خرید این خودرو باید مبلغ 90 میلیون تومان را بعنوان ودیعه پرداخت نماید و در خرداد 98 منتظر اتومبیل خود باشند.

  برای خرید کراس اوور بزرگتر بیسو T5 باید در زمان ثبت نام مبلغ 125 میلیون تومان به حساب این شرکت واریز گردد. همچنین موعد تحویل خودرو مرداد سال 98 اعلام شده است.

  قابل ذکر است سود مشارکت و سود انصراف برای پیش خرید هر دو خودرو بترتیب برابر با 21 درصد و 16 درصد مشخص شده است.

  شرایط فروش بیسو T3 و بیسو T5

  علاقمندان به خرید این خودرو جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلید نمایند. 

   

  بهتر است بخوانید

   بیسو T3-مشخصات فنی،قیمت و هر آنچه باید بدانید

   بیسو T5-مشخصات فنی،قیمت و هر آنچه باید بدانید

   

   

خودروهای این شرکت