icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو به تازگی با راه اندازی خط تولید خودروهای بیسو عملا به جمع تولید کنندگان خودرو کشور پیوست.از همین رو شرایط پیش و فروش اقساطی بیسو T3 و بیسو T5 بعنوان کراس اوور های جدید بازار می تواند برای شاسی بلند دوستان جذاب باشد.در این صفحه ،دسترسی علاقمندان بصورت لحظه ای به شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات بیسو و سیف خودرو  را فراهم اورده است.

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو

سیف خودرو برای ورود به صنعت خودروی ایران کار خود را با واردات محصولات سوبارو شروع نمود اما بواسطه بازار بزرگ سوبارو در آمریکا ،این شرکت از همکاری با سیف خودرو سر باز زد.اما در ادامه سیف خودرو با رونمایی از محصولت بیسو T3 و بیسو T5 در نمایشگاه خودرو تهران نشان داده نمی خواهد به این زودی از صنعت خودروی ایران خروج  شود. یکسال بعد و در سال 97 خط تولید محصولات بیسو در ایران راه اندازی شد و قرار است اولین خودروهای این خط تولید از اسفند سال جاری به خیابان های بیاید.در ذیل می توانید از جدیدترین شرایط فروش ،پیش فروش و فروش اقساطی محصولات سیف خودرو و بیسو مطلع شوید.

نمایندگی های برگزیده سیف خودرو-شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بیسو (VIP)

 • 1397/10/18

  ساعاتی دیگر پیش فروش خودوهای بیسو آغاز می شود

  پردیس خودرو-نمایشگاه خودروی تهران از ساعت 10 صبح امروز بروی علاقمندان به صنعت خودرو بازگشایی خواهد شد. شرکت سیف خودرو مطابق با وعده از پیش داده شده با آغاز به کار این نمایشگاه، فاز دوم پیش فروش محصولات بیسو را آغاز خواهد کرد.

  در این شرایط فروش بیسو T3 با پیش پرداخت 90 میلیون تومان و موعد تحویل تیر ماه 98 عرضه خواهد شد و علاقمندان به ثبت نام کراس اوور بزرگتر بیسو T5 باید 125 میلیون تومان را هنگام ثبت نام واریز نمایند و در شهریور سال آینده منتظر دریافت خودرو خود باشند.شایان به ذکر است خطوط تولید محصولات بیسو در کارخانه مرتب خودرو آغاز به کار کرده است و کلیه خودروهای حاضر در نمایشگاه تهران تولیدی داخل کشور است.

  علاقمندان به خرید این دو خودرو می توانند اینجا کلیک نمایند.

  شرایط فروش بیسو دی ماه 97

 • 1397/9/11

  شرایط پیش فروش بیسو T3 و T5 بصورت رسمی اعلام شد

   

  بیسو T3

  پردیس خودرو-هفته گذشته شرکت سیف خودرو در مراسمی حضور خود در بین خودروسازان وطنی را بصورت رسمی اعلام کرد. همچنین در جریان این مراسم که با حضور اصحاب رسانه برگزار زمان پیش فروش محصولات بیسو اواسط این هفته اعلام شد.

  حالا شرکت سیف خودرو بصورت رسمی شرایط و زمان پیش فروش محصولات بیسو را اعلام کرده است. بر اساس بخشنامه این شرکت پیش فروش دو خودروی بیسو T3 و بیسو T5 از پس فردا سه شنبه مورخه 97/09/13 ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد.

  همچنین شرایط پیش فروش کراس اوور جذاب بیسو T3 به ترتیبی است که علاقمندان به خرید این خودرو باید مبلغ 90 میلیون تومان را بعنوان ودیعه پرداخت نماید و در خرداد 98 منتظر اتومبیل خود باشند.

  برای خرید کراس اوور بزرگتر بیسو T5 باید در زمان ثبت نام مبلغ 125 میلیون تومان به حساب این شرکت واریز گردد. همچنین موعد تحویل خودرو مرداد سال 98 اعلام شده است.

  قابل ذکر است سود مشارکت و سود انصراف برای پیش خرید هر دو خودرو بترتیب برابر با 21 درصد و 16 درصد مشخص شده است.

  شرایط فروش بیسو T3 و بیسو T5

  علاقمندان به خرید این خودرو جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلید نمایند. 

   

  بهتر است بخوانید

   بیسو T3-مشخصات فنی،قیمت و هر آنچه باید بدانید

   بیسو T5-مشخصات فنی،قیمت و هر آنچه باید بدانید

   

   

خودروهای این شرکت