icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

ایران خودرو دیزل با برخوداری از محصولات سبک تجاری در طول سال  شرایط اقساطی وانت پیکاپ فوتون بنزینی ،شرایط فروش فوتون دیزلی ،شرایط فروش اقساطی ون وانا و شرایط فرو ش انواع کمپرسی را برگزار می کند.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط خرید و فروش ایران خودرو دیزل شرایط برای دسترسی کابران سهولت بخشید است.

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

ایران خودرو دیزل در سال 1343 فعالیت خود با نام خاور آغاز نمود. در ابتدا این شرکت به تولید کامیون و کامیونت پرداخت و در نهایت در سال 1378 کلیه سهام خاور توسط ایران خودرو خریداری و به نام ایران خودرو دیزل تغییر داده شد.این شرکت در حاضر دارای شرکت های اقماری بسیاری از قبیل ايدم ، گواه، تاپ سرويس، تاپ خودرو، چرخشگر، توليد قطعات خودرو، توليد محور خودرو، توسعه خودرو كارو اپكو می باشد.از نمونه محصولات سبک تجاری این خودرو می توان به ون وانا ،وانت پیکاپ فوتون تونلند بنزینی و دیزلی اشاره کرد.

وب سایت پردیس خودرو با گردآوری شرایط فروش و نقد اقساطی ایران خودرو دیزل در این صفحه امکان دسترسی کاربران را مهیا نموده است.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل (VIP)

 • 1396/7/27

  شرایط فروش اقساطی ون وانا اعلام شد/مهر ماه96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"قیمت ون وانا در مهر مه 96 برابر با 106 میلیون و 900 هزار تومان عنوان شده است که با روش های متونع اقساطی عرضه می گردد.

  جدول شرایط فروش اقساطی ون وانا:

  جدول شرایط فروش ون وانا مهر ماه 96

   

خودروهای این شرکت