icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو بعنوان نماینده رسمی محصولات رنو در ایران در طول سال شرایط فروش نقد و اقساطی متعددی را برای تسهیل در خرید محصولات رنو فراهم آورده است. در وب سایت پردیس خودرو می توانید به شرایط فروش اقساطی رنو تلیسمان ،شرایط فروش رنو کولیوس،شرایط فروش داستر بصورت لحظه ای دسترسی داشته باشید.

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو فعالیت خودرو را از سال 1386 در حوزه فروش و خدمات پس از فروش محصولات رنو آغاز کرد. این شرکت خصوص با اخذ نمایندگی رسمی محصولات رنو توانست پای جدیدترین محصولات این شرکت نظیر تلیسمان ،کولیوس و داستر را به بازار ایران باز نماید تا مشتریان ایرانی هم بتوانند به محصولات مدرن و بروز این شرکت فرانسوی دسترسی داشته باشند.

ما در این صفحه تلاش کرده ایم که شرایط فروش نگین خودرو بصورت لحظه در اختیار کاربران قرار دهیم.

 

نمایندگی های برگزیده نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو (VIP)

 • 1396/11/13

  رنو تلیسمان باز هم گران شد+شرایط فروش

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"طبق بخشنامه جدید شرکت نگین خودرو، بهای رسمی تلیسمان ۲۰۱۷ به ۲۴۴ میلیون تومان رسیده و این در حالی است که ماه گذشته این خودرو قیمت ۲۳۹ میلیون تومان را در شرکت داشته است. نگین خودرو برنامه دارد تا خودروهای ثبت نامی جدید از سری تلیسمان ۲۰۱۷ را به صورت ۲۰ روزه به دست مشتریان برساند. لازم به ذکر است که امکان خرید این خودرو به صورت اقساطی نیز وجود دارد.
  در ادامه این شرایط فروش، رنو داستر ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در نسخه مختلف برای فروش گذاشته شده اند که تحویلیشان به صورت نقدی و اقساطی برای ۳۰ روز آینده اعلام می شود.

   

  شرایط فروش رنو تلیسمان بهمن 96

 • 1396/11/9

  شرایط فروش نقد و اقساطی رنو داستر2018 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در این شرایط فروش رنو داستر در دو نسخه تک و دو دیفرانسیل در مدلهای 2017 و 2018 عرضه شده است.

   

  شرایط فروش داستر

 • 1396/9/1

  شرایط فروش رنو کولئوس و تلیسمان مدل 2018 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس این اعلام نگین خودرو قیمت محصولات مدل 2018 بصورت قطعی نمی باشد و مبلغ دریافتی بعنوان علی الحساب تلقی می گردد.همچنین موعد تحویل خودروهای مذکور 60 روز کاری اعلام شده است.

  شرایط فروش رنو تلیسمان و کولئوس 2018

   

   

 • 1396/7/3

  فروش نقد و اقساط رنو کلئوس و تالیسمان آغاز شد/مهرماه 94

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" مدتی پیش نگین خودرو فروش چندین محصول جدید خود را متوقف کرده بود. اما خبر خوب برای طرفدران این برند ،فروش مجدد تلسیمن و کلئوس می باشد.

  در حالی قیمت کلئوس در بازار آزاد بدلیل عدم عرضه حسابی بالاکشیده بود نگین خودرو با عرضه 15 روزه این خودرو و قیمت 222 میلیون تومان باعث تنظیم بازار نموده است.

  اما نگین خودرو برای طرفداران سدان خوش ظاهر تلیسمن هم شرایط اقساطی با بازپرداخت 6 ماهه بدون بهره و 12 ماه با بهره سود 15 درصد در نظر گرفته است.

   

  شرایط فروش رنو تلسیمن و کلئوس

   

 • 1396/5/12

  فروش نقد و اقساطی سیمل و رنو داستر از سوی نگین خودرو

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس بخشنامه فروش نگین خودرو، رنو داستر هم‌اکنون در دو مدل 2WD و 4WD و در دو تیپ SE و PE و با مدل 2017 با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و پرداخت چندمرحله‌ای به فروش می‌رسد.
  بر این اساس، قیمت رنو داستر 2WD در تیپ SE معادل 114 میلیون تومان است و خریداران در شرایط خرید نقدی از تخفیف 3 میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه در این طرح، امکان پرداخت دومرحله‌ای قیمت خودرو نیز وجود دارد. برای این خودرو شرایط فروش اعتباری نیز در نظر گرفته‌ شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومان، از وام 60 میلیون تومانی نگین خودرو بهره‌مند شوند که بازپرداخت آن 12 ماهه (بدون کارمزد) و 24 ماهه خواهد بود.
  نگین خودرو همچنین مدل‌های دو دیفرانسیل این خودرو را نیز در دو تیپ SE و PE عرضه می‌کند که در تیپ PE، کروز کنترل و ESP نیز بر روی خودروها نصب شده است.
  بر اساس اعلام این شرکت، قیمت تیپ PE معادل 114 میلیون تومان و قیمت تیپ SE معادل 124 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از تخفیف 3 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه امکان پرداخت دومرحله‌ای مبلغ خرید نقدی نیز برای خریداران فراهم شده است.
  در شرایط فروش اعتباری این دو خودرو، خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومانی (برای مدل‌های PE) و پیش‌پرداخت 72 میلیون تومانی (برای مدل‌های SE) اقدام به خرید این خودرو کنند و باقی مبلغ خودرو را طی 12 یا 24 ماه بپردازند.
  بر اساس اعلام نگین خودرو، داستر در تیپ‌های مختلف و برحسب شرایط فروش، در فاصله 15 تا 30 روز به خریداران تحویل خواهد شد.

  شرایط فروش رنو سیمبل و داستر مرداد ماه 96

  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش رنو داستر می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

 • 1396/4/29

  شرایط فروش نقدی و اقساطی مشارکتی داستر،سیمبل و تلیسمن

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" نگین خودرو در آخرین بخشنامه خود، فروش رنو کلیوس را بدلیل آنچه" تقاضای بالای این خودرو خوانده" ،متوقف کرده است.اما مابقی محصولات این شرکت از جمله تلیسمان به قوت خود باقی است.

  شرایط فروش محصولات رنو

 • 1396/4/15

  فروش رنو سمیبل و دیگر محصولات رنو مدل 2017

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" طبق اعلامیه نگین خودرو شرایط فروش محصولات رنو  بصورت نقد و اقساط بوده و قیمت مدل 2017 رنو سیمبل برابر با 79 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است. در این بخشنامه محصولات دیگری نظیر تلیسمن و داستر نیز عرضه شده است.

  شرایط فروش رنو سیمبل و داستر تیر ماه 96

   شرایط فروش رنو سیمبل و داستر تیر ماه 96

   

  شرایط فروش رنو تلیسمان تیر ماه 96

 • 1396/3/26

  نگین خودرو شرایط فروش تلیسمن و کلئوس را اعلام کرد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس همین خبر شرایط فروش محصولات فوق بر اساس جداول ذیل می باشد:

  شرایط فروش کلئوس

  شرایط فروش تلیسمن

   

 • 1396/3/25

  شرایط فروش نقدی و اعتباری رنو سیمبل و داستر

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بنا بر ابلاغیه این شرکت شرایط فروش نقد و اقساط رنو داستر و رنو سیمبل به شرح جداول ذیل خواهد بود.

  شررایط فروش نگین خودرو

   

  شرایط فروش نگین خودرو

خودروهای این شرکت