icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو

تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه  1279 هجری شمسی (1900 م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل 1890  را خرید و به ایران آورد و براي نخستين بار اتومبيل وارد ايران شد. مردم به آن پديده عجيب و غريب نوظهور «كالسكه دودي» يا «ارابه آتشين» مي‌گفتند.

از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید.تجربه ی سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو ایرسا با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال 1387 تأسیس شود.

اهداف اصلی شرکت نگین خودرو بر پایه طراحی، تبیین، ارائه و بهبود کیفیت انواع خدمات ویژه پس از فروش و همچنین عرضه مستقیم آخرین محصولات رنو با جدیدترین ارزیابی های روز اروپا، بنیان نهاده شد تا در اندک زمان ممکن بتواند با برترین های واردات و خدمات صنعت خودرو رقابت مناسبی داشته باشد

نمایندگی های برگزیده نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات رنو (VIP)

 • 1396/7/3

  فروش نقد و اقساط رنو کلئوس و تالیسمان آغاز شد/مهرماه 94

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" مدتی پیش نگین خودرو فروش چندین محصول جدید خود را متوقف کرده بود. اما خبر خوب برای طرفدران این برند ،فروش مجدد تلسیمن و کلئوس می باشد.

  در حالی قیمت کلئوس در بازار آزاد بدلیل عدم عرضه حسابی بالاکشیده بود نگین خودرو با عرضه 15 روزه این خودرو و قیمت 222 میلیون تومان باعث تنظیم بازار نموده است.

  اما نگین خودرو برای طرفداران سدان خوش ظاهر تلیسمن هم شرایط اقساطی با بازپرداخت 6 ماهه بدون بهره و 12 ماه با بهره سود 15 درصد در نظر گرفته است.

   

  شرایط فروش رنو تلسیمن و کلئوس

   

 • 1396/5/12

  فروش نقد و اقساطی سیمل و رنو داستر از سوی نگین خودرو

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس بخشنامه فروش نگین خودرو، رنو داستر هم‌اکنون در دو مدل 2WD و 4WD و در دو تیپ SE و PE و با مدل 2017 با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و پرداخت چندمرحله‌ای به فروش می‌رسد.
  بر این اساس، قیمت رنو داستر 2WD در تیپ SE معادل 114 میلیون تومان است و خریداران در شرایط خرید نقدی از تخفیف 3 میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه در این طرح، امکان پرداخت دومرحله‌ای قیمت خودرو نیز وجود دارد. برای این خودرو شرایط فروش اعتباری نیز در نظر گرفته‌ شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومان، از وام 60 میلیون تومانی نگین خودرو بهره‌مند شوند که بازپرداخت آن 12 ماهه (بدون کارمزد) و 24 ماهه خواهد بود.
  نگین خودرو همچنین مدل‌های دو دیفرانسیل این خودرو را نیز در دو تیپ SE و PE عرضه می‌کند که در تیپ PE، کروز کنترل و ESP نیز بر روی خودروها نصب شده است.
  بر اساس اعلام این شرکت، قیمت تیپ PE معادل 114 میلیون تومان و قیمت تیپ SE معادل 124 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از تخفیف 3 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه امکان پرداخت دومرحله‌ای مبلغ خرید نقدی نیز برای خریداران فراهم شده است.
  در شرایط فروش اعتباری این دو خودرو، خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومانی (برای مدل‌های PE) و پیش‌پرداخت 72 میلیون تومانی (برای مدل‌های SE) اقدام به خرید این خودرو کنند و باقی مبلغ خودرو را طی 12 یا 24 ماه بپردازند.
  بر اساس اعلام نگین خودرو، داستر در تیپ‌های مختلف و برحسب شرایط فروش، در فاصله 15 تا 30 روز به خریداران تحویل خواهد شد.

  شرایط فروش رنو سیمبل و داستر مرداد ماه 96

  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش رنو داستر می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

 • 1396/4/29

  شرایط فروش نقدی و اقساطی مشارکتی داستر،سیمبل و تلیسمن

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" نگین خودرو در آخرین بخشنامه خود، فروش رنو کلیوس را بدلیل آنچه" تقاضای بالای این خودرو خوانده" ،متوقف کرده است.اما مابقی محصولات این شرکت از جمله تلیسمان به قوت خود باقی است.

  شرایط فروش محصولات رنو

 • 1396/4/15

  فروش رنو سمیبل و دیگر محصولات رنو مدل 2017

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" طبق اعلامیه نگین خودرو شرایط فروش محصولات رنو  بصورت نقد و اقساط بوده و قیمت مدل 2017 رنو سیمبل برابر با 79 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است. در این بخشنامه محصولات دیگری نظیر تلیسمن و داستر نیز عرضه شده است.

  شرایط فروش رنو سیمبل و داستر تیر ماه 96

   شرایط فروش رنو سیمبل و داستر تیر ماه 96

   

  شرایط فروش رنو تلیسمان تیر ماه 96

 • 1396/3/26

  نگین خودرو شرایط فروش تلیسمن و کلئوس را اعلام کرد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس همین خبر شرایط فروش محصولات فوق بر اساس جداول ذیل می باشد:

  شرایط فروش کلئوس

  شرایط فروش تلیسمن

   

 • 1396/3/25

  شرایط فروش نقدی و اعتباری رنو سیمبل و داستر

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بنا بر ابلاغیه این شرکت شرایط فروش نقد و اقساط رنو داستر و رنو سیمبل به شرح جداول ذیل خواهد بود.

  شررایط فروش نگین خودرو

   

  شرایط فروش نگین خودرو

خودروهای این شرکت