icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو آغاز فروش فوری کلیه محصولات ایران خودرو

آغاز فروش فوری کلیه محصولات ایران خودرو

شرکت ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر فروش محصولات خود بصورت تحویل فوری راغاز کرد

پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

 پردیس خودرو:شرکت ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر فروش محصولات خود بصورت تحویل فوری رآغاز کرد  .   

 

 

        

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" در این طرح خودروهای خانواده سمند ،پژو 405،پژو 206،پژو پارس ،رانا ،سوزوکی ،تندر 90 و دنا عرضه می گردد.

ایران خودرو به مناسب غید برای بعضی از خودرو ها عرضه شده هدیه ویژه ای در نظر گرفته است.از نکات جالب و امید بخش در این طرح فروش خودروهای بوده که چند سالی بود از پیش فروش آنها خبری نبود خودروهایی مانند سوزوکی ویتارا؛تندر 90 .

ابلاغیه شرکت ایران خودرو به شرح ذیل می باشد:

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، شرایط فروش فوری ویژه با امکان دریافت خودرو پیش از تعطیلات عید سعید فطر به شرح جدول پیوست از روز شنبه مورخ ۲۰ الی ۳۱ تیرماه ۹۴ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروی پژو ۲۰۶ ، با امتیاز ۲۵% تخفیف فراھم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.  در این بخشنامه کارت ھدیه با مبالغ مختلف برای خودروھای خانواده ۴۰۵ ، سمند و رانا به مناسبت عید سعید فطر در نظر گرفته شده است.

برای خودروھای خانواده دنا، پارس و تندر محدودیت کد ملی (ھر کد ملی یک ثبت نام) و شھر آدرس مشتری ( کنترل محدوده جغرافیائی ) اعمال می گردد.  موعد تحویل خودروھای مربوط به پیش از تعطیلات عید سعید فطر، از زمان ارائه مدارک از سوی نمایندگی به سازمان فروش مورد محاسبه قرار می گیرد.

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد.

در صورت بروز ھرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادھا ۱۸ درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماھیانه) ، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود .

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۰۴/۲۰ می باشد .

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب