icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو اعلام شرایط متفاوت فروش محصولات نگین خودرو

اعلام شرایط متفاوت فروش محصولات نگین خودرو

نماینده رسمی RENAULT فرانسه در ایران پس از اسقبال گسترده علاقمندان این برند اصیل و اروپایی در طرح پاییز طلایی رنو و اتمام این طرح، شرایط متفاوت فروش محصولات خود را اعلام کرد.

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: نماینده رسمی RENAULT فرانسه در ایران پس از اسقبال گسترده علاقمندان این برند اصیل و اروپایی در طرح پاییز طلایی رنو و اتمام این طرح، شرایط متفاوت فروش محصولات خود را اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" نماینده رسمی RENAULT فرانسه در ایران پس از اسقبال گسترده علاقمندان این برند اصیل و اروپایی در طرح پاییز طلایی رنو و اتمام این طرح، شرایط متفاوت فروش محصولات خود را اعلام کرد.

این شرایط در حالی از سوی نماینده رنو اعلام شد که پیش از این، با درخواست علاقمندان به نهمین خودرو ساز بزرگ جهان، طرح فروش پاییز طلایی رنو ۲ بار تمدید شد.

طبق اعلام واحد بازریابی شرکت نگین خودرو در این شرایط جدید، قیمت و نحوه فروش محصولات اقساطی شرکت هیچ تغییری نداشتند و محصولات با همان شرایط گذشته به بازار عرضه می شوند. اما قیمت فروش نقدی خودرو ها با کاهش میزان تخفیف خرید نقدی، بین ۲ تا ۳ درصد افزایش یافته است.

مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو با اعلام این خبر افزود: به جهت رفاه حال مشتریان این برند اصیل و اروپایی، در شرایط جدیدی که اعلام شده است هزینه شماره گذاری خودرو ها از مبلغ قابل پرداخت توسط مشتری کسر شده است و این هزینه در زمان شماره گذاری توسط مشتری پرداخت خواهد شد.

تمامی محصولات در این طرح به صورت ۲۰ و ۳۰ روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد و قیمت اعلام شده برای این محصولات قطعی است.

در این طرح تمامی محصولاتی که توسط نگین خودرو به بازار عرضه می شوند  با ۵ سال و یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی به فروش می رسند و هموطنان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت نگین خودرو به نشانی www.neginkhodro.com  و یا با مراجعه حضوری به شعب و نمایندگیهای فروش شرکت در سراسر کشور اطلاعات بیشتر حاصل نمایند.

 

 جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:

رنو نگین خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب