icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو اعلام قیمت وزمان ورود محصولات جدید رنو توسط ایران خوردو

اعلام قیمت وزمان ورود محصولات جدید رنو توسط ایران خوردو

پردیس خودرو:شرکت ایران خودرو قصد دارد هفته بعد زمان قیمت محصولات جدید خود را اعلام کند.

پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایران خودرو قصد دارد هفته بعد زمان قیمت محصولات جدید خود را اعلام کند.

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو "ایران خودرو پس از توافق هسته مذاکرات مداومی با شرکت رنو و پژو فرانسه داشته است. از قرار معلوم این مذاکرات به نتیجه رسیده و این شرکت قصد دارد یک دو محصول مشترک با شرکت رنو فرانسه در ایران تولید کند.

از همین رو شرکت ایران خودرو قصد دارد تا هفته آینده نام ،زمان و قیمت خودروهای تولیدی جدید خود را اعلام کند.

یکی از محصولات احتمالی خودروی «کوئید» باشد که قیمتی نسبتا پایین دارد. به گفته منابع آگاه، این خودرو هم‌اکنون در هند عرضه شده و پنج هزار یورو نیز قیمت دارد، اما در ایران گران‌تر از هند عرضه خواهد شد. گفته می‌شود ایران‌خودرو این محصول را برای بازار 30 تا 40 میلیونی خود هدفگذاری کرده است.

 

 

رنو کوید

رنو کوید

 

ایران‌خودرو و رنو طی یک سال و نیم گذشته مذاکرات نسبتا زیادی برای ادامه همکاری خود انجام دادند و آن طور که منابع آگاه می‌گویند، طرفین به توافق نهایی رسیده و قصد دارند فصلی جدید را در شراکت خود آغاز کنند. رنو که فعالیت‌های تولیدی خود در ایران را از سال 86 شروع کرد، نتوانست روزهای خوبی را در بازار کشور سپری کند و همواره درگیر حاشیه‌ها بود، اما حالا امیدوار است به مدد رفع تحریم‌ها و تعاریف جدید در قراردادش با خودروسازان ایرانی، روزهای بهتری را تجربه کند. اما ایران‌خودرویی‌ها در حالی هفته آینده قیمت و زمان عرضه محصولات رنویی شان را اعلام خواهند کرد که پیش از این با اعلام قیمت و زمان عرضه خودروهای سوزوکی، عملا آب پاکی را روی دست بسیاری از مشتریان چشم انتظار داخلی ریختند. طبق اعلام ایران‌خودرو، محصولات سوزوکی از حدودا دو سال دیگر و با قیمتی حداقل 86 میلیون تومان روانه بازار خواهند شد و این در حالی است که ایرانی‌ها انتظار داشتند خودروهای جدید، تا چند ماه دیگر و با قیمتی بسیار پایین‌تر از اینها روانه بازار کشور شوند. باید منتظر ماند و دید اعلام قیمت و زمان عرضه محصولات رنو می‌تواند شوک قبلی به مشتریان را برطرف و آنها را امیدوار کند؟

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب