icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ام وی ام ایکس ۳۳ جدید مجهز به گیربکس اتوماتیک

ام وی ام ایکس ۳۳ جدید مجهز به گیربکس اتوماتیک

این روزها یک خودروی شاسی بلند با اندازه و ابعاد مناسب، فضای داخلی خانوادگی مناسب در کنار یک موتور توانمند و یک گیربکس سازگار با آن میتواند به گزینه ایی محبوب بدل گردد، یکی از این گزینه ها نسل جدید ام وی ام ایکس ۳۳ میباشد که این بار با گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک راهی بازار شده است.

شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-شنیده ها حاکی از شتاب خوب و هماهنگی مناسب این گیربکس اتوماتیک با موتور 2 لیتری این خودرو دارد، و شتاب آن نسبت به مدل قبلی افزایش قابل  ملاحظه ایی داشته است.

ام وی ام ایکس 33 پس از 10 سال سابقه حضور در بازار ایران  و ارائه 3 ورژن مختلف متناسب با نیاز و خواست مشتریان، حال فیس لیفت جدید خود را راهی بازار مینماید. اکثر مشتریان با توجه به زندگی در کلان شهرها و وجود ترافیک به سیستم انتقال قدرت خودرو توجه ویژه دارند و در این بین  گیربکس های اتوماتیک طرفداران زیادی دارند و هر روز نیز بر طرفداران آن افزوده میگردد.

گیربکس اتوماتیک این خودرو کارایی مناسب را داشته و هماهنگ با موتور خودرو ، شتاب مناسبی را برای ایکس 33 به وجود آورده است. اکثر خریداران خودروی ایکس 33 دارای زندگی خانوادگی هستند و خودروی خود را هم در سفر و هم مصارف روزمره استفاده میکنند و از همین سوی وجود یک گیربکس اتومات مطمئن و توانمند، حس مطلوبی را به آنها القاء مینماید.

ایکس33 در طول 3 ورژن گذشته خود به خوبی نشان داده که با گیربکس دنده ای و سی وی تی نیز خودرویی قابل اعتماد، محبوب و جا افتاده برای مشتریان بوده  اما بر اساس نیاز و خواست مشتریان ورژن جدید این خودرو با گیربکس اتوماتیک 5 دنده اتوماتیک به بازار خواهد آمد. خودروی ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه در چین و سایر بازارهای صادراتی چون آمریکای جنوبی و روسیه خودروی موفق، محبوب و کم استهلاک و جاندار شناخته میشود؛ خودرویی که از سال 2006 وارد بازارهای گوناگون گردید و کماکان نیز به عنوان محصولی موفق و پر تقاضا در مدلهای گوناگون به لحاظ موتور و گیربکس تولید میشود که همواره از بدو تولید قوی ترین نمونه راهی بازار کشور شده است.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب