icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ایران خودرو تولید اچ سی کراس را آغاز کرد

ایران خودرو تولید اچ سی کراس را آغاز کرد

با انتشار آمار تولید بهمن ۹۸ ایران خودرو، مشخص شد که دانگ فنگ به صورت محدود به خط تولید ایران خودرو بازگشته است.چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-بر اساس آمار منتشر شده، ایران خودرو در بهمن ماه گذشته تمام محصولاتش جز سوزوکی گرندویتارا را تولید نموده است. همچنین با توجه به فهرست زیر، تولید هایما نیز در ایران خودرو خراسان قوت گرفته و فرایند تولید کراس اوورهای این نشان چینی با قدرت بیشتری دنبال می شود. دانگ فنگ H30 کراس هم که در ماه های قبل توقف تولید و یا چند دستگاهی را تجربه می کرد، در بهمن ۱۳۹۸ به رشد تولید مقطعی رسیده و توانسته تا با آمار ۱۰۶ دستگاه در فهرست تولید ایران خودرو حضور داشته باشد. البته که در شرایط مساعد، ایران خودرو ظرفیت تولید بیش از ۳ هزار دستگاه دانگ فنگ H30 کراس را به صورت ماهانه دارد. اما با وجود اینکه در ماه گذشته این هاچ بک کراس چینی در این شرکت تولید شده است، اما در جایگاه کم تیراژ ترین خودروی ایران خودرو در بهمن ۹۸ جای گرفته و احتمال دارد که هنوز به صورت منظم وارد مدار تولید نشده باشد.

در بهمن ۱۳۹۸ گروه صنعتی ایران خودرو ۴۵ هزار و ۴۰۲ دستگاه خودروی سواری را تولید و به مرحله تجاری سازی رسانده است. این شرکت در ۱۱ ماه گذشته، توانسته تا تیراژ تولید ۳۵۷ هزار و ۸۵۹ دستگاه خودروی سواری را ثبت نماید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب