icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ایران خودرو شرایط فروش دنا پلاس و سه محصول دیگر را اعلام کرد+جدول

ایران خودرو شرایط فروش دنا پلاس و سه محصول دیگر را اعلام کرد+جدول

ایران خودرو که در برنامه فروش پیشین درست در روز موعد دنا پلاس را از لیست فروش خود خارج که در جدیدترین شرایط اعلام مجددا این خودرو به لیست فروش اضافه کرد.

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 4 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-در متن اطلاعیه ایران خودرو آمده است:

،در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/05/16 آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد. 

قواعد و ضوابط مهم:

1 -ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

2 -کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

3 -در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکان پذیر می باشد.

4 -الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی

شرایط فروش ایران خودرو ویژه 16 مرداد 98

برچسب ها:

شرایط فروش
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

یاسر 1398/5/17
6:56:23

باسلام وخسته نباشید من باسختی وبدبختی تونستم طی چند سال گذشته ۱۵ میلیون پس انداز کنم ایا میتونم به عنوان پیش پرداخت پژو ۴۰۵ پیش پرداخت ۱۵میلیون بدم ومبقی طی ۴۸ ماه پرداخت کنم لطفا هم کمک کنید وهم راهنمایی ممنون میشم. باتشکر

یحیی 1398/5/15
9:54:22

با سلام. مگه تفاوت قیمت دنا پلاس اتومات و دنده ای چقدر می‌تونه باشه که ایران‌خودرو ۸۰ملیون بابت اتومات پیش فروش کرده اونم تحویل یکسال بعد

حسین 1398/5/15
9:18:57

ایران خودرو شرم وحیا هم خوبه اون خودروهای معوقه تحویل بده بعدش هر چه دوست داری فروش فوری بزارید

عماد 1398/5/15
3:32:34

این قیمتی که اعلام کردین بازم خیلی بالاست کسی توانایی خرید نداره جز دلال

آخرین مطالب