icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ایران خودرو در آینده آئودی تولید می کند.

ایران خودرو در آینده آئودی تولید می کند.

شرکت ایران خودرو برنامه ویژه ای را برای همکاری با فولکس واگن دارد و قصد دارد با آئودی یکی از یر مجموعه های آئودی محصولی مشترک تولید کند.

شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:شرکت ایران خودرو برنامه ویژه ای را برای همکاری با فولکس واگن دارد و قصد دارد با آئودی یکی از زیر مجموعه های آئودی محصولی مشترک تولید کند.

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" به گفته منابع آگاه، شرکت آئودی که به طراحی و تولید خودروهای لوکس مشهور است، یکی از گزینه های مدنظر ایران خودرو برای همکاری مشترک به شمار می رود. این شرکت زیرمجموعه فولکس واگن آلمان به حساب می آید و اصلا مطرح شدن نامش نیز به واسطه مذاکراتی است که ایران خودرو با فولکس برای همکاری مشترک داشته است.

ایران خودرو می خواهد با کل مجموعه فولکس واگن ارتباط برقرار کرده و مشارکت داشته باشد، تا از این راه نه تنها طعم همکاری با بزرگترین خودروساز فعلی دنیا (فولکس واگن) را بچشد، بلکه با زیرمجموعه های معتبر و معروف آن نیز ارتباط برقرار کند.

آن‌طور که منابع آگاه عنوان می کنند، به احتمال زیاد، اولین محصول آئودی در ایران خودرو، سال ۹۶ روانه بازار کشور خواهد شد. با این شرایط و با توجه به اینکه آئودی جزو خودروسازن لوکس دنیا به شمار می رود و محصولاتی گران را تولید می کند، باید منتظر ماند و دید خودرو موردنظر جزو کدام محصولات این خودروساز آلمانی است و با چه قیمتی به دست مشتریان ایرانی خواهد رسید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب