icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو بازدید مشاور وزیر صنعت و مدیرعامل سایپا از بی ام دبلیو چین

بازدید مشاور وزیر صنعت و مدیرعامل سایپا از بی ام دبلیو چین

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مشاور خودرویی وزیر صنعت از کارخانه تولید محصولات بی‌ام‌دبلیو در چین بازدید کرد.

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو- مهندس محسن جهرودی در ادامه سفر خود به چین که باهدف بازدید از شرکت های همکار گروه خودروسازی سایپا در این کشور صورت گرفته، از شرکت بی‌ام‌دبلیو چین که شریک تجاری برلیانس به‌شمار می‌رود بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این شرکت قرار گرفت. اصغر خسروشاهی مشاور خودرویی وزیر صنعت نیز در این بازدید حضور داشت.

برلیانس همکار گروه خودروسازی سایپا در ایران محسوب می‌ شود که در حال حاضر ۴ مدل خودرو از محصولات این شرکت در گروه سایپا تولید می‌شود که با استقبال گسترده مشتریان مواجه شده است. 

برلیانس شریک تجاری کمپانی بی‌ام‌دبلیو آلمان می باشد و طراحی محصولات خود را با همکاری این برند معتبر آلمانی انجام می‌دهد.

بی‌ام‌دبلیو در سال 2016 توانسته چهار محصول مختلف خود را در تیراژ 400 هزار دستگاهی با همکاری برلیانس در کشور چین تولید کند و صادرات یکی از جدیدترین محصولات سری یک خود به امریکای شمالی را نیز از طریق همین مجتمع تولید خودرو در چین آغاز کرده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این بازدید باحضور در بخش‌های پرس شاپ، خط رنگ و خط مونتاژ کارخانه بی‌ام‌دبلیو چین، در جریان امکانات، قابلیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت قرار گرفت.

محسن جهرودی روز گذشته نیز در بازدید از شرکت برلیانس و دیدار با مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره این شرکت، آمادگی گروه خودروسازی سایپا را برای گسترش همکاری ها و تولید محصولات جدیدتر برلیانس با مشارکت قطعه سازان ایرانی اعلام کرده بود.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب