icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو تاکسی تویوتا

تاکسی تویوتا

نسخه ای بسیار اصلاح شده از تویوتا JPN Taxi کانسپت در غرفه این خودروساز در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۵ به نمایش در می آید.

پنجشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: نسخه ای بسیار اصلاح شده از تویوتا JPN Taxi کانسپت در غرفه این خودروساز در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۵ به نمایش در می آید.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" ،نسخه ای بسیار اصلاح شده از تویوتا JPN Taxi کانسپت در غرفه این خودروساز در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۵ به نمایش در می آید.

JPN Taxi به روز شده مانند نسخه اورجینال آن که در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۳ به نمایش درآمد یک هاچ بک جعبه ای شکل با ارتفاع زیاد است که با ابعاد تاکسی لندن هماهنگیدارد.

درهای عقب کشویی این خودرو به منظور سهولت در سوار و پیاده شدن طراحی شده اند در حالی که کابین جادار آن به اندازه ای فضا دارد که یک سرنشین با ویلچر به راحتی در آن جای بگیرد.

Toyota-JPN-TAXI-Concept-7

اگرچه شکل بنیادی تاکسی های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ تویوتا یکسان است اما مدل جدیدتر آن دارای بدنه و جزئیاتی منحصر به فرد است.

در حالی که به نظر می رسد بدنه این خودرو بیش تر از قبل مناسب تولید است، زیر بدنه آن یک سیستم هیبریدی LPG تعبیه شده است.

تویوتا اعلام کرده که نیرومحرکه این خودرو هنوز در دست ساخت است و نه تنها مصرف سوخت کمی دارد بلکه عملکرد زیست محیطی عالی به منظور بهره وری شرایط رانندگی با تاکسی خواهد داشت.

تویوتا امیدوار است اگر نسخه ای تولیدی از تاکسی JPN عرضه شود بتواند جایگزین Crown Comfort شود که یک سدان دیفرانسیل عقب با ساختار جعبه شکل و ساده ای و تاکسی منتخب بسیاری از شهرهای ژاپن است.

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید.

برچسب ها:

تویوتاکانسپت
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب