icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو تولیدات کرمان خودرو داخلی است

تولیدات کرمان خودرو داخلی است

قیمت خودروهای ما از ۴۴ میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است

سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: قیمت خودروهای ما از ۴۴ میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است .

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" سید حسین مرعشی  با بیان اینکه کلیه محصولات کرمان خودرو تولید داخل است و چینی نیست، اظهار داشت : در گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو محصولات چینی هم تولید می شود و در حال حاضر کلیه قطعات پژو 206 چینی است اما به عنوان خودروی داخلی شناخته می شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مجموعه کرمان خودرو کارگر چینی نیز کار می کند یا خیر؟، افزود: کارگر چینی در کرمان خودرو نداریم  و همه کارکنان ما ایرانی هستند.

مرعشی در خصوص میزان تولیدات این شرکت، گفت: در سال 93 تولیدات کرمان خودرو نسبت به سال 92 با 230 درصد رشد همراه بود و برای امسال پیش بینی ما رشد 80 درصدی تولیدات بود اما با توجه به شرایط موجود به این برنامه دست نخواهیم یافت و تنها 20 درصد افزایش تولید خواهیم داشت .

وی دلیل این موضوع را محدودیت های بازار عنوان کرد و گفت: قیمت خودروهای ما از 44 میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان است .

مؤسس کرمان خودرو تصریح کرد: نرخ خودروهای ما نیز در دسته خودروهای متوسط قرار دارد اما برنامه تولید خودروهای بین 20 تا 30 میلیون تومان را دست داریم و باید به سمت ظرفیت های جدید حرکت کنیم.

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب