icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو خرید خودرو از خود پرداز خودرو !

خرید خودرو از خود پرداز خودرو !

شرکت کاروانا از ماشین تمام اتوماتیک تحویل خودرو رونمایی کرد. به این ترتیب خریداران می‌توانند در هر زمان از شبانه روز با خرید آنلاین خودروی مورد نظر و سپس مراجعه به این دستگاه با وارد کردن سکه مخصوص، خودرو مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

1394/8/28 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت کاروانا از ماشین تمام اتوماتیک تحویل خودرو رونمایی کرد. به این ترتیب خریداران می‌توانند در هر زمان از شبانه روز با خرید آنلاین خودروی مورد نظر و سپس مراجعه به این دستگاه با وارد کردن سکه مخصوص، خودرو مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

 

 

دستگاه خودرکار فروش خودرو

 

به گزارش پاریگاه خبری "پردیس خودرو" کاروانا یکی از بنگاه‌های فروش خودروهای دست دوم است که نحوه فروش خودروهای خود را تغییر زیادی داده است. این شرکت از دستگاه تمام خودکار تحویل خودرو رونمایی کرده که عملیات تحویل به کاربر توسط سکه مخصوصی که پیش‌تر در اختیار وی قرار داده شده، انجام می‌گیرد. ماشین معرفی شده توسط شرکت کاروانا مشابه نمونه فولکس واگن در آلمان اما بسیار کوچک‌تر از آن است. این دستگاه غول پیکر ۵ طبقه دارد که می‌تواند تا ۲۰ دستگاه خودرو را در خود جای دهد و در شهر نشویل ایالت تنسی قرار دارد.

کاروانا به خریداران امکان می‌دهد تا از طریق وب‌سایت آن به بررسی تمامی‌ خودرو‌های موجود با استفاده از تصاویر ۳۶۰ درجه‌ی آن‌ها بپردازند. افراد می‌توانند پس از سفارش و کامل کردن فرم‌های مربوطه، خودروی خود را در منزل تحویل بگیرند؛ یا جهت کاهش هزینه‌ها، درخواست کنند تا سکه مخصوص خود را دریافت کرده و با استفاده از آن و مراجعه به محل دستگاه مخصوص، خودرو خود را تحویل بگیرند. خریداران همچنین می‌توانند تمامی مراحل اداری را در وب‌سایت شرکت کاروانا به صورت آنلاین و در مدت زمان کمتر از ۲۰ دقیقه انجام دهند.

 دستگاه خودرکار فروش خودرو

کاروانا بدین وسیله هزینه‌های خود اعم از استخدام پرسنل اداری را کاهش داده که این امر منجر به کاهش قیمت نهایی خودروها تا ۲۰۰۰ دلار شده است. برای افرادی که در شهر‌های دیگر ایالت متحده زندگی می‌کنند اما می‌خواهند خودرو خود را از این دستگاه مخصوص تحویل بگیرند، کاروانا ۲۰۰ دلار از هزینه مسافرت این افراد به شهر نشویل را خواهد پرداخت و هم‌چنین انتقال مشتریان از فرودگاه به محل تحویل خودرو نیز توسط این بنگاه فروش خودرو انجام خواهد گرفت.

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید.

کانال تلگرام

برچسب ها:

خرید خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب