icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو رونمایی از کارخانه یک میلیارد دلاری خودروساز برقی مرموز

رونمایی از کارخانه یک میلیارد دلاری خودروساز برقی مرموز

یک شرکت نوپای کالیفرنیایی با هدف به چالش کشیدن برتری تسلا موتورز در بازار خودروی برقی، کارخانه یک میلیارد دلاری خود را رونمایی کرد.

1394/9/23 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: یک شرکت نوپای کالیفرنیایی با هدف به چالش کشیدن برتری تسلا موتورز در بازار خودروی برقی، کارخانه یک میلیارد دلاری خود را رونمایی کرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " شرکت فارادی فیوچر اعلام کرده است سرمایه گذاری در این کارخانه که نزدیک لاس وگاس نوادا قرار دارد، نخستین فاز برای این شرکت جدید محسوب می‌شود که هنوز خودرویی به بازار عرضه نکرده است.

تسهیلات تولید فارادی فیوچر 4500 شغل در منطقه ایجاد خواهد کرد و تیم این شرکت متشکل از 400 مهندس و مدیر سابق شرکتهای تسلا و ب ام و است.

شرکت فارادی فیوچر که در جنوب کالیفرنیا مستقر است، جزییات چندانی درباره طرحهای خود یا حتی حامیان مالی اش برملا نکرده است.

بر اساس گزارش ریلکس نیوز، فارادی فیوچر قصد دارد نمونه اولیه خودروی برقی خود را در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرف کننده که ماه ژانویه در لاس وگاس برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد.

شرکت تحقیقاتی "سی بی اینسایتس" اعلام کرده که یکی از سرمایه گذاران در فارادی فیوچر، یک کارآفرین چینی به نام جیا یوتینگ است.

این شرکت نام خود را از مایکل فارادی گرفته که کاشف القای الکترومغناطیسی است و حدود دو سال از تاسیس آن می‌گذرد با اینهمه تا این اواخر اطلاعات چندانی درباره فارادی فیوچر وجود نداشت و به تدریج زمزمه هایی درباره این شرکت خودروسازی مرموز در دنیای خودرو به گوش رسید.

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب