icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز جریمه می‌شوند

خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز جریمه می‌شوند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران از جریمه ۵۰ هزار تومانی خودروهای فاقد معاینه فنی خبر داد و گفت: این طرح از امروز در تمام سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-سیدنواب حسینی‌منش با اشاره به اجرای فازی دوم طرح کاهش آلودگی هوای شهر تهران اظهار کرد: این طرح با کمی تاخیر از امروز و با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد:  طبق برنامه ریزی صورت گرفته از امروز 1240 دوربین در سطح شهر تهران از مبادی ورودی و همچنین محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک کار ثبت خودروهای که فاقد معاینه فنی هستند را انجام می‌دهند.

حسینی منش در پاسخ به این پرسش که آیا دوربین‌های اشاره شده فعال هستند یا خیر،گفت: تمام این دوربین در روزهای اخیر تست شدند وخودروهای که فاقد معاینه فنی باشند 50 هزار تومان جریمه خواهند شد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران ادامه داد: مراکز معاینه فنی در روزهای گذشته به حالت عادی بازگشتند و دیگر خبری از صف‌های طولانی نیست علاوه بر اینکه به زودی دو مرکز دو خطه در شهرری و چیتگر و 5 مرکز سیار ی یک خطه راه‌اندازی خواهد شد.

وی بیان کرد: از تمامی رانندگان درخواست می‌شود که هر چه زودتر به یکی از مراکز معاینه در سطح شهر تهران مراجعه کنند و نسبت به اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند و در غیر این صورت توسط پلیس جریمه خواهند شد.

برچسب ها:

معاینه فنی
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب