icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو 10 خودروی دست دومی زیر 10 میلیونی که شما می توانید بخرید.

10 خودروی دست دومی زیر 10 میلیونی که شما می توانید بخرید.

بسیار از ما ایرانی ها برای حل مشکلات حمل و نقل خود نیاز به داشتن یک خودروی شخصی را واجب می دانیم .در این گزارش برای خانواده هایی که بدنبال خودرویی با قیمت پایین می باشند له خودروهای زیر 10 میلیون تومان می پردازیم.

1394/7/17 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: بسیار از ما ایرانی ها برای حل مشکلات حمل و نقل خود نیاز به داشتن یک خودروی شخصی را واجب می دانیم .در این گزارش برای خانواده هایی که بدنبال خودرویی با قیمت پایین می باشند له خودروهای زیر 10 میلیون تومان می پردازیم.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو"خرید خودرو ارزان قیمت یک از دغدغه های خانواده هایی است که خواهان داشتن خودرویی برای حل مشکلات حمل و نقل خود با قیمت پایین هستند در این گزارش عصر ایران 10 خودروی زیر 10 میلیون تومان معرفی شده است.


دوو ماتیز: خودروی کره ایی که زمانی برای خودش خواهان زیادی داشت و هم اکنون نیز بعضی از افراد به دنبال یک مدل سالم آن در بازار دست دوم برای خرید هستند.
ماتیز مدل 80 با 105 هزار کارکرد را می توان در حدود 9.5  تا 10 میلیون تومان خریداری کرد.

 

دوو ماتیز

 

پراید: نامی آشنا برای بسیاری از ایرانی ها 
این خودرو را با توجه به بی رنگ بودن و یا تمیزی آن می توان تا مدل 85 با توجه به تمیز بودن خودرو تا زیر قیمت 10 میلیون تومان خریداری کرد.

 

پراید

 

پژ رو آ : خودرویی که از اتاق 405 در آن استفاده شد و در زمان معرفی به بازار موافقان و مخالفان زیادی را داشت. برای خرید روآ مدل 85  با رنگ نقره ای و 8 سال تخفیف بیمه باید 9 میلیون 800 هزار تومان هزینه کرد.

 

پژو روا

 

میتسوبیشی گالانت: خودروی ژاپنی که در زمان عرضه شدن خواهان زیادی داشت و هم اکنون نیز برای بسیاری از خریداران خودرو جذابیت دارد. هم اکنون می توان یک  گالانت با مدل 1992 میلادی را با کار کرد مناسب را به قیمت 10 میلیون تومان خریداری کرد.

 

میتسوبیشی گالانت

 

اوپل کورسا دنده ای: یک خودروی آلمانی و با کلاس
برای خرید یک اپل مدل 1994  دنده ای سالم باید 8 میلیون و 500 هزار تومان پرداخت کنید.

 

اپل کورسا

 

پیکان: خودروی نوستالژیک همه  ایرانی ها ، کمتر کسی است که با این خودرو خاطره ای نداشته باشد.
برای خرید این خودرو با توجه به مدل و تمیزی باید رقمی بین 5 تا 7 میلیون تومان هزینه کرد.

پیکان

 

پی کی : همان رنو 5 قدیمی خودمان که روی آن  موتور پراید گذاشته شد. پی کی مدل 85  بستگی به بی رنگ بودن 6.5 تا 7 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

 

پی کی

 

MVM110 : یک کپی چینی از دود ماتیز این خودرو در ابتدا به صورت 3 سیلند عرضه شد ولی اکنون مدل 4 سیلند آن  نیز موجود است. برای خرید یک ام وی ام 3 سیلندر  مدل 85  با کار کرد 10 هزار کیلومتر  باید رقمی حدود 9.5 میلیون تومان پرداخت کنید.

ام وی ام 110

 

 

پژو 405 : خودروی محبوب خیلی از خانواد های ایرانی که کماکان از دهه 70 در حال تولید است و فعلا هم خیال خداحافظی از خط تولید را ندارد.
برای خرید یک 405 مدل 81 باید 10 میلیون تومان پرداخت کنید البته با توجه با تمیزی خودرو این رقم افزایش می یابد.

 

پژو 405

 

سیناد 2: خودرویی که  با توجه به طراحی  خاص خود حضور چندانی را نیز در خیابان ها  به خود ندید.  می توان با پرداخت 9 میلیون تومان یک سیناد 2 با کار 200 هزار کیلومتر و با مدل 1383 را خریداری کنید.

 

سیناد

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب