icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو خودرو عجیب آئودی

خودرو عجیب آئودی

تصاویر مربوط به یک کابریولت ای ۳ (A۳ Cabriolet) که ۶ در و ۸ صندلی دارد، اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است.

سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: تصاویر مربوط به یک کابریولت ای ۳ (A۳ Cabriolet) که ۶ در و ۸ صندلی دارد، اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است.

این سؤال برای بسیاری از افراد پیش آمده که آیا این لیموزین بدون سقف ساخت یک فروشگاه مستقل است یا خیر. با این حال منابع خبری اروپایی ادعا می‌کنند این لیموزین توسط آئودی و در کارخانه این شرکت طراحی و ساخته شده است.

این اتومبیل 6 در، زندگی خود را به عنوان نسل آخر کابریولت ای 3 آغاز کرده است. نسل آخر کابریولت ای 3 در سال 2013 به بخش اسقاط فرستاده شده بود. بخش جلوی این اتومبیل همان کابریولت ای 3 است؛ اما 4 در اضافی و بدون فریم و 2 صندلی نیمکتی چرمی که مستقیماً از بخش‌های اسقاطی ای 3 برداشته شده، به این اتومبیل اضافه شده است.

لازم نیست بگوییم قدرت اتومبیل‌های کابریولت چگونه تأمین می‌شد. مهم نیست این اتومبیل از دیفرانسیل جلو بهره می‌برد یا دیفرانسیل تمام چرخ، مهم این است که این اتومبیل عجیب در حال حاضر وجود دارد.

یک سؤال دیگر که در مورد این اتومبیل مطرح شده، این است که چرا آئودی چنین اتومبیلی را ساخته است. این اتومبیل شبیه یک اتومبیل نمایشی به نظر می‌رسد و حتی پرچم ایالت مستقل باواریا روی آن وجود دارد؛ منطقه‌ای در آلمان که شهری که کارخانه آئودی در آن قرار دارد، در این منطقه واقع شده است. با این حال احتمالاً این اتومبیل اخیراً در کنترل دولت نبوده است؛ زیرا مبتنی بر مدلی است که حداقل دو سال دارد.

طبق یک سناریوی دیگر، این کابریولت توسط گروهی از جوانان کارآموز و به عنوان بخشی از روند آموزشی ساخته شده است. کارآموزان گروه فولکس‌واگن به دلیل ساخت اتومبیل‌های مختص جاده‌ای مانند Skoda Fabia FUNstar معروف هستند. با این حال هیچ‌کدام از این اتومبیل‌ها به اندازه این کابریولت ای 3 عجیب و شگفت‌انگیز نبوده‌اند.

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:

آئودی
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب