icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو دانشگاه MIT : تسلا باهوش‌ترین کمپانی‌ 2015

دانشگاه MIT : تسلا باهوش‌ترین کمپانی‌ 2015

به گزارش پردیس خودرو تسلا کمپانی که هر روز از این برند بیشتر و بیشتر میشنویم به عنوان باهوش ترین برند 2015 معرفی شد.

دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

به گزارش پردیس خودرو تسلا کمپانی که هر روز از این برند بیشتر و بیشتر میشنویم به عنوان باهوش ترین برند 2015 معرفی شد.

دانشگاهMITهرساله لیست ۵۰ تایی از باهوش‌ترین کمپانی‌های سال را منتشر می‌کند. امسال کمپانی تسلا موتورز در صدر این جدول قرار گرفته که در مقایسه با رتبه‌ی دوم سال گذشته، پیشرفتچشمگیری داشته است.

در طول زمان شرکت‌ها افت و خیز فراوانی دارند؛ گهی زین به پشت و گهی پشت به زین. در این بین مواردی هستند که با ایده‌های خارق العاده‌ی خود باعث ترقی و ارتقا کمپانی خود می‌شوند. 

دانشگاه MIT هر ساله لیستی از شرکت‌های برتر در زمینه‌ی فناوری را منتشر می‌کند که این شرکت‌ها بر اساس میزان هوشمندی تکنولوژی‌ها رده‌بندی می‌شوند. امسال نیز زمانی که محققان این دانشگاه در حال بررسی شرکت‌های فناوری بودند، توانستند شرکت‌هایی که ایده‌های بزرگ و جالبی دارند را رتبه بندی کنند. در این لیست شرکت‌ها به منظور دریافت رتبه‌ی خود، باید تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های کارآمد و جاه‌طلبانه‌ای داشته باشند.

شرکت تسلا موتورز امسال رتبه‌ی اول را از آنِ خود کرده که این کمپانی در سال گذشته رتبه‌ی دوم را دریافت کرده بود. از دیگر کمپانی‌های سرشناس دنیای تکنولوژی می‌توان به مایکروسافت با رتبه‌ی چهل و هشتم، گوگل  با رتبه‌ی دوازدهم و اپل در رتبه‌ی شانزدهم اشاره کرد. 

MIT در خصوص مایکروسافت گفت:

فناوری واقعیت افزوده‌ی هولولنز مایکروسافت نشان دهنده‌ی جاه طلبی مدیرعامل این کمپانی است و از این‌رو امسال ۱۳ درصد افزایش درآمد دارد.

لیست زیر شامل تمامی ۵۰ کمپانی باهوش منتخب در سال ۲۰۱۵ است:

 

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب