icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو در آستانه مسافرت های نوروزی:سمینار آموزشی ویژه امدادگران حمل کرمان موتور برگزار شد

در آستانه مسافرت های نوروزی:سمینار آموزشی ویژه امدادگران حمل کرمان موتور برگزار شد

با نزدیک شدن به ایام نوروز 98 بسیاری از شرکت‌های خودروساز در زمینه ارائه خدمات امدادی و همچنین خدمات پشتیبانی به مشتریان در رقابت هستند که به نظر می‌رسد این رقابت نتیجه موثر و مثبتی جز برای مشتریان نخواهد داشت که حالا کرمان موتور نیز وارد عرصه شده و سمینار آموزشی ویژه امدادگران حمل خود را برگزار کرد.

1397/12/25 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-شرکت خودروسازی کرمان موتور در سیمنار آموزشی ویژه امدادگران خود عملا خدمات امداد نوروزی خود را افتتاح کرد که به نظر می‌رسد نوروز 98 یکی از ایام بسیار خوب برای مشتریان این شرکت خواهد بود چرا که گستره فعالیت‌های امدادی این شرکت گسترش یافته و در سرتاسر کشور فعال خواهد بود

این سمینار آموزشی در مرکز همایش‌های پژهشگاه صنعت نفت و با همکاری شرکت امداد رفاه ایرانیان برگزار شد که از جمله مقدمات عملیات امداد نوروزی 98 بود. در این سمینار آموزشی مهندس محمودی (معاون خدمات امدادی)، دکتر برنجی (مدیرعامل شرکت رفاه ایرانیاان)، سرپرستان و امدادگران هر دو شرکت حضور داشتند که مطالب مختلفی پیرامون رسالت‌های پیش روی این دو شرکت در ایام نوروز 98 گفته شد.

سیمنار آموزشی کرمان موتور

از دیگر نکاتی که در این سمینار آموزشی مطرح شد بحث بررسی خلاصه عملکرد شرکت رفاه ایرانیان بود که همچنین اشکالات عملکردی پرسنل امدادی این دو شرکت بررسی و رفع گردید. از جمله نکات مهمی که مدیران این شرکت‌ها در سخنرانی خود به آن اشاره داشتند مباحث مربوط به آموزش‌هایی است که به منظور هر چه بهتر کردن خدمات امدادی توسط امدادگران بایستی فرا گرفته شود که این اتفاق منجر به کسب رضایت مشتریان و بیشتر شدن بازار خدمات این شرکت‌ها می‌گردد.

سیمنار آموزشی کرمان موتور

همچنین مدیران دو شرکت اعلام کردند که سمینارهای مشابه این سمینار در آینده نیز برای ارتقا سطح کیفی خدمات شرکت‌ها برگزار خواهد شد که قطعا مشتری مداری بهتری را به همراه خواهد داشت. در این سمینار آموزشی در یک قسمت به ارائه توصیحاتی در مورد نکات فنی محصولات لیفان ، جک و هیوندای کرمان موتور پرداخته شد که امدادگران با عمده بخش‌های این محصولات آشنا شوند.

سیمنار آموزشی کرمان موتور

مدیران کرمان موتور اعلام کردند که به طور مداوم به آموزش پرسنل خود می‌پردازند و واحدهای امدادی این شرکت همواره از طریق محتوای آموزشی مختلف مانند کلیپ، جزوه و … تحت آموزش هستند و هیچ وقت این عملکرد متوقف نمی‌شود تا بتوانند رضایت بیشتری را از سوی مردم جلب نمایند.

 

برچسب ها:

اطلاعیه
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب