icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو رونمایی از بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه

رونمایی از بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه

مدیر عامل شرکت بیمه کوثر از رونمایی بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه خبر داد.

دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-مجید مشعلچی با اعلام این خبر گفت: در این ارتباط نوعی از نرم افزار تلفن همراه راه اندازی شده که موضوع آن در رابطه با بیمه‌های بدنه اتومبیل است به طوری که با انتخاب فرد در رابطه با فاصله معین و زمان معین کاربرد دارد.

وی افزود: بیمه گزاران می‌توانند این نرم افزار را روی تلفن همراه خود دانلود کنند و با استفاده از برنامه مسافت و زمان سفر خود را مشخص و نسبت به اخذ بیمه مورد نیاز از شرکت‌های بیمه‌ای در این طرح اقدام کنند.
مشعلچی گفت::​ در حال حاضر 8 شرکت بیمه‌ای در این فضای رقابتی شرکت کرده اند که سعی می‌کنیم در سنوات آتی تعداد شرکت‌ها را بیشتر کنیم.

وی افزود: انتخاب قیمت‌ها در این اپلیکیشن کاملا رقابتی بوده و به دلخواه مشتری است به طوری که تمامی شرکت‌ها در آن حضور دارند و قیمت‌ها متفاوت است.
مشعلچی گفت: بیمه گزار بعد از ورود به اپلیکیشن مرکوری و انتخاب نوع بیمه خود با استفاده از درگاه اینترنتی که در برنامه وجود دارد در هر ساعت از شبانه روز و به طور 24 ساعته می‌تواند اقدام به خرید بیمه مورد نیاز خود کند.

وی در پایان گفت: این نوع بیمه نامه در این فصل از سال مخصوصا در آستانه ایام عید می‌تواند کمک بیمه گزاران در انتخاب یک بیمه نامه بدنه‌ای که هدف و خواست بیمه گزار را به نحو احسن به انجام برساند باشد.

برچسب ها:

بیمه خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب