icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو سانحه رانندگی اینبار برای شهرام ناظری و گروهش

سانحه رانندگی اینبار برای شهرام ناظری و گروهش

ظاهرا این روزها افراد مشهور بیشتر باید مواظب خود باشند زیرا که سانحه های رانندگی پی در پی برای بازیکنان فوتبال ،هنرمندان و بازیگران دست بردار نیست .شهرام ناظری به همراه گروه موسیقی خود در محور به تهران دچار سانحه رانندگی شدند.

شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: ظاهرا این روزها افراد مشهور بیشتر باید مواظب خود باشند زیرا که سانحه های رانندگی پی در پی برای بازیکنان فوتبال ،هنرمندان و بازیگران دست بردار نیست .شهرام ناظری به همراه گروه موسیقی خود در محور قزوین به تهران دچار سانحه رانندگی شدند.

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" دراین حادثه 3 نوازنده و عوامل گروه مجروح شدند.شهریار نظری نوازنده دف که در زمان حادثه راننده بود از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.

به گفته نگار حسینی مشاور رسانه ای کنسرت های شهرام و حافظ ناظری که خود از سرنشینان خودرو سانحه دیده بود ، دیگر سرنشینان پدرام فریوسفی نوازنده ویلون و بابک غسالی نوازنده عود بودند.

وی در مورد چگونگی رخ دادن این حادثه گفت : «ساعت 3 و نیم بامداد بود ، پس از پایان کنسرت ، اعضای گروه سوار بر خودروها از قزوین به سمت تهران حرکت کردند ، در جاده قزوین-کرج ناگهان زاپاس یکی از خودروهای عبوری وسط جاده افتاد، این خودروی به سرعت دور شد، اما رها شدن زاپاس در اتوبان باعث شد تا کنترل خودرو از دست راننده خارج شود و در پی آن حادثه رخ داد.»

نگارحسینی که خود نیز در این حادثه دچار جراحت شده است چنین ادامه داد : چهار عضو گروه مجروح و شهریار نظری دچار آسیب دیدگی از ناحیه دست شد که بعد از انتقال به بیمارستان تحت درمان پزشکی قرار گرفتند.

وی تاکید کرد در زمان تصادف ، شهرام و حافظ ناظری سوار برخودروهای دیگر گروه بودند که خوشبختانه دچارجراحت نشده‌اند و در کمک و انتقال مجروحان به بیمارستان کمک بسزایی داشتند.

گفتنی است، حسینی در این گفت و گو با رد کامل اسلحه کشی در کنسرت کرمانشاه این گروه گفت : «به هیچ عنوان چنین حادثه رخ نداد و شایعه است ، اجرای مراسم در کرمانشاه در آرامش تمام بود ، حتی در پایان کنسرت جشن امضا داشتیم .

ادامه اجراهای ناگفته های ناظری ها پس از ماه محرم خواهد بود و امید است تا آن زمان بهبود کامل برای اعضای گروه حاصل شود .

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب