icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو سانحه رانندگی مهرداد میناوند و باران کوثری

سانحه رانندگی مهرداد میناوند و باران کوثری

میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و باران کوثری در سانحه های جداگانه دچار سانحه رانندگی شدند .خوشبختانه حال عمومی این ستاره های سرشناس خوب است.

جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و باران کوثری در سانحه های جداگانه دچار سانحه رانندگی شدند .خوشبختانه حال عمومی این ستاره های سرشناس خوب است.

 

تصادف میناوند

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو"مهرداد میناوند قصد داشت به این شهر برود و سر مزار هادی نوروزی حاضر شود اما لندکروز میناوند در نوشهر چپ شد. تصاویر منتشر شده از خودروی این بازیکن نشان می دهد با خوش شانسی از چنین تصادی جان سالم به در برده است. میناوند در این باره به خبرآنلاین توضیح می دهد: «متاسفانه ماشینم چپ شد و فقط خدا را شکر می کنم که زنده مانده ام.»

تصادف میناوند


او در پاسخ به این سوال که دقیقا چه اتفاقی رخ داده است، می گوید: «من برای حضور در یک مراسم خیریه به رشت رفته بودم. پس از مراسم هم گفتم راهی روستای هادی نوروزی شوم تا بتوانم سرخاکش بروم. فکر می کنم اگر الان زنده ام فقط به خاطر دعای همان بچه هایی است که در رشت برایشان کار خیریه کردم.» میناوند درباره شکل تصادفش توضیح می دهد: «متاسفانه جاده مشکل داشت. نه ایمنی وجود داشت و نه جاده سازی درستی. اصلا علامتی نبود که نشان دهد جاده باریک می شود. گوشه جاده هم کلی میل گرد و سنگ ریخته بودند. یک چراغ چشمک زن هم گذاشته بودند که از چراغ قوه ضعیف تر بود. یعنی هیچ نوری نداشت که من آن را درست ببینم. یک لحظه کنترل ماشین از دست رفت و چپ کردم.»
او درباره کمک های مردمی می گوید: «باز دم مردم گرم که به من کمک کردند چون خبری از آمبولانس نبود. نیروی انتظامی هم 40 دقیقه بعد از آن تازه رسید. خدا را شکر می کنم که الان زنده ام.

 

باران کوثری  که به همراه عوامل فیلم «هفت ماهگی» به خیابان یوسف‌آباد تهران رفته بود سر صحنه فیلمبرداری تصادف کرد.

حال عمومی او خوب است و پزشکان برای اطمینان خاطر 24 ساعت او را بستری کرده‌اند تا از نظر جراحت مغزی چکاپ شود.

یکی از نزدیکان او درباره وضعیت عمومی باران کوثری  گفت: «حال باران خوب است و به راحتی صحبت می‌کند و تنها برای اطمینان بیشتر یک روز در بیمارستان می‌ماند.»

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب