icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو سایپا خودروی هیبریدی چینی وارد می کند.

سایپا خودروی هیبریدی چینی وارد می کند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی سایپا از مذاکره با شرکت چانگان مبنی بر واردات خودروهای هیبریدی خبر داد.

یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:مدیر عامل شرکت  بازرگانی  سایپا از مذاکره با شرکت چانگان مبنی  بر واردات خودروهای هیبریدی خبر داد.

 

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" فرامرز طاهری در یک نشست خبری از انجام مذاکره با شرکت‌ چانگان چین برای واردات خودروهای هیبریدی به کشور خبر داد و گفت: عرضه خودروهای هیبریدی نیازمند ایجاد زیرساخت‌های لازم است و در حال حاضر مذاکره برای واردات این نوع خودروها را در دستور کار داریم.

وی همچنین از انجام مذاکره با شرکت‌های چینی همکار سایپا برای عرضه مدل‌های جدید محصولاتشان در ایران خبر داد.

طاهری در مورد آینده بازار خودروهای چینی در کشور نیز به فارس گفت: تا زمانی که تحریم‌ها وجود داشته باشد، بیشتر با خودروسازان چینی کار خواهیم کرد ولی در آینده محصولات شرکت‌های فرانسوی را نیز در سبد محصولاتمان خواهیم داشت.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه واردات خودروهای اروپایی به دلیل تحریم‌ها، گفت: مذاکرات جدیدی را برای واردات چند مدل خودروی فرانسوی آغاز کرده ایم و در عین حال، شرکت سایپا نیز در حال مذاکره برای تولید این خودروها در کشور است.

وی همچنین با اشاره به هزینه‌های بالای واردات خودرو، گفت: هزینه‌هایی مانند مالیات بر ارزش افزوده، شماره‌گذاری و پرداخت هزینه اسقاط خودروی فرسوده باعث شده تا خودروی خارجی با ۲.۵ برابر قیمت اصلی خود به خریداران عرضه شود.

مدیر عامل بازرگانی سایپا در ادامه با بیان اینکه عرضه خودروهای سفارشی، ارائه خودروی نو به جای خودروی دست دوم، عرضه خودروهای دست دوم با گارانتی یک ساله، واردات خودرو و اجاره خودرو در مأموریت شرکت ستکو دیده شده است، افزود: واردات ۶۰۰ دستگاه C5، واردات V5 از محصولات شرکت برلیانس چین، واردات CS35 و ایدو از جمله اقدامات این شرکت است که بر اساس بازاریابی انجام شده، خط تولید CS35 در کاشان ایجاد شده و این خودرو از اوایل سال آینده عرضه خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته ۳ هزار دستگاه برلیانس به کشور وارد شد ولی به دلیل اینکه شرکت سایپا واردات سریع این خودروها را پیش‌بینی نمی‌کرد، در تحویل آن مشکلاتی ایجاد شد.

مدیر عامل بازرگانی سایپا تصریح کرد: قرار شد از این به بعد فروش این محصول نیز با مدیریت شرکت مهندسی بازرگانی سایپا و از طریق نمایندگی‌های منتخب انجام شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته هزار دستگاه برلیانس به خریداران تحویل داده شد، افزود: تاکنون حدود ۲۴۰۰ دستگاه از این خودرو به مشتریان تحویل داده شده و حدود ۶۰۰ دستگاه باقی مانده است.

وی در مورد پرداخت پول انصراف‌دهندگان از خرید برلیانس نیز به خبرنگار فارس گفت: تعداد انصرافی‌ها از خرید این خودرو، کم بوده است و سعی کردیم با خودروی جایگزین، نیاز مشتریان را پاسخگو باشیم.

وی تأکید کرد: حدود ۵ درصد از خریداران برلیانس انصراف داده‌اند که البته در پرداخت پول انصراف و سود مشارکت آنها با تأخیر روبه‌رو بودیم ولی این مشکل در حال حل است.

طاهری ادامه داد: هر هفته به محض اینکه پول به دستمان برسد، نسبت به بازگرداندن پول انصرافی‌ها اقدام می‌کنیم و این مسئله تا آنجا برای ما مهم است که پرداخت حقوق کارکنان شرکت عقب افتاده است.

به گفته وی، پول بیش از ۷۰ درصد انصرافی‌ها پرداخت شده و حدود ۳۰ درصد انصرافی‌ها باقی مانده‌اند که برای آنها نیز اقدام خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به برنامه جایگزینی خودروهای دست دوم توسط شرکت بازرگانی سایپا گفت: در این برنامه، خودروی دست دوم مشتری با عمر زیر ۱۰ سال بر اساس قیمت بازار و توسط کارشناس، قیمت‌گذاری می‌شود و به جای آن، خودروی نو با تسهیلات به خریداران عرضه می‌شود.

مدیر عامل بازرگانی سایپا توضیح داد: خودروهای دست دوم را به روزرسانی کرده و با ارائه گارانتی یک ساله به مشتریان عرضه می‌کنیم.

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب