icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو شرایط فروش ایران خودرو ویژه 30 مرداد 98 اعلام شد

شرایط فروش ایران خودرو ویژه 30 مرداد 98 اعلام شد

ایران خودرو در نظر دارد فروش اقساطی 3 محصول خود را ویژه 30 مردادماه 98 آغاز نماید.

1398/5/29 4 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/05/30 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

 در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح " سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/05/30

شرایط فروش ویژه ایران خودرو ویژه 30 مرداد 98

برچسب ها:

شرایط فروش
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

احسان 1398/6/3 | 16:42:38

این چی جور اقساطه نقدی بگیریم بهتره به خاطر ۱۰میلیون کلی سود بدیم

مصطفی 1398/6/1 | 11:38:21

متاسفم برای مسئولین و ناظرین که فقط چسبیدن به کاغذ بازی و فیلم بازی کردن در خصوص حق و حقوق مردم متاسفم برای ایران و ایرانی

حمید 1398/5/31 | 04:41:26

شما خودرو را میخواهید نقد بفروشید.خجالت میکشیدبگویید نقدی ۸۰ ملیون ماشین و۷۰ ملیون بدیم ۱۰ ملیون یک چک بدیم.مردم وخر حساب کردین یا خودتون خرید ولی نمی فهمید

رخسار 1398/6/4 | 11:07:44

کاش بگن ۱۰ میلیون چک! میگن ۱۳ میلیون چک! حساب کردم واسه باقیمانده ۸ تا ۱۰ میلیونی، یه چک با بیش از ۳۰ درصد سود از خریدار میگیرن. اون از بانکها اینم از اینا! پیغمبر کجایی که ببینی ربا میخورن آشکارا، اسمشونم گذاشتن اسلامی!!!

آخرین مطالب