icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مرداد ماه اعلام شد.

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مرداد ماه اعلام شد.

شرکت ایران خودرو پیش فروش محصولات خود را ویژه مرداد ماه آغاز کرد.

پنجشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایران خودرو پیش فروش محصولات خود را ویژه مرداد ماه آغاز کرد.

 

 

به گزارش پایگاه  خبری "پردیس خودرو"در این طرح خودروهای خانواده پژو 206 و پژو 405 ،سمند ، خودروی دنا و تندر 90 دستی و اتوماتیک عرضه می گردد.موعد تحویل خودرو ها از آبان تا بهمن ماه می باشد.

زمان فعال سازی این طرح شنبه سوم مرداد ماه بوده و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

اطلاعیه ایران خودرو پیرو این طرح بشرح ذیل می باشد.

نکته:

با توجه به طولانی شدن زمان تحویل برخی از خودروھا در جدول شماره٢ ، به جھت بھره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش عادی، امکان ثبت نام گروه محصولات پارس ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور tu5 ) و ۴۰۵ ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورtu5 ) تا موعد تحویل بھمن٩۴ برای گروه پارس و اسفند٩۴ برای گروه ۴٠۵ فراھم می باشد لذا با توجه به شرایط تولید امکان واگذاری خودروھای ذکر شده ی ھر گروه در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد.

شرایط و توضیحات بخشنامه :

١. سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

٢. سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

٣. در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه (١٢درصد سالیانه ) پرداخت می شود.

۴. در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.

۵. در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید

نکته: با توجه به طولانی شدن زمان تحویل برخی از خودروھا در جدول شماره٢ ، به جھت بھره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش عادی، امکان ثبت نام گروه محصولات پارس ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورtu5 ) و ۴٠۵ ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورtu5 ) تا موعد تحویل بھمن٩۴ برای گروه پارس و اسفند٩۴ برای گروه۴٠۵ فراھم می باشد لذا با توجه به شرایط تولید امکان واگذاری خودروھای ذکر شده ی ھر گروه در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۵/۰۴ می باشد:

 

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مرداد ماه

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب