icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو طرح فروش اقساطی تندر اتوماتیک آغاز شد

طرح فروش اقساطی تندر اتوماتیک آغاز شد

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد، بر اساس بازخوردهای دریافت شده از نظرات مشتریان و نمایندگی های مجاز، شرایط فروش اقساطی تندر اتوماتیک فراهم شده است.

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ 1 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد، بر اساس بازخوردهای دریافت شده از نظرات مشتریان و نمایندگی های مجاز، شرایط فروش اقساطی تندر اتوماتیک فراهم شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" مصطفی خان کرمی افزود: در این طرح فروش، با ایجاد تنوع در نحوه پرداخت، سعی در تسهیل فرآیند ثبت نام شده، به طوری که اکثر مشتریان بتوانند از مزایای آن بهره مند شده و ثبت نام کنند.

وی تندر اتوماتیک را ارزان ترین و در عین حال از با کیفیت ترین محصولات اتوماتیک بازار کشور دانست و ابراز امیدواری کرد که با برقراری شرایط فروش اقساطی این محصول با بازپرداخت دو ساله، به زودی خیابان های کشور شاهد افزایش تردد این خودرو باشد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این که تندراتوماتیک در اکثر رده بندی های کیفیتی جایگاه نخست را از آن خود کرده، گفت: طرح فروش اقساطی این خودرو، از ابتدای هفته جاری آغاز شده است.

وی از مشتریان خواست با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور از جزئیات این طرح مطلع شوند و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

 جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

یوسف نظری فر 1394/7/28
23:50:46

لطفا شرایط پیش فروش.پیش پرداخت.اقساط.وسود اقساط.قیمت تمام شده

آخرین مطالب