icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو طرح نوین پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد.

طرح نوین پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد.

مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد غدیر و قربان طرح فروش نوین گروه خودروسازی سایپا آغاز خواهد شد.

یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد غدیر و قربان طرح فروش نوین گروه خودروسازی سایپا آغاز خواهد شد.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " رضا تقوی از آغاز روش فروش جدید در راستای تکریم و رضایت مندی مشتریان خبر داد و گفت: گروه خودروسازی سایپا اقدام به ایجاد طرح جدید” اتو خدمت سایپا” با شرایط استثنایی کرده است که برای اولین بار در کشور اجرایی شده و با هدف کمک به اقتصاد خانواده ها با شرایط ویژه انجام می شود.

وی افزود: به مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل بر اساس قرار داد منعقد شده  از زمان تکمیل وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی به صورت ماهیانه داده خواهد شد که این هدیه ویژه به حساب بانکی اعلامی مشتری در زمان تحویل واریز می شود.

 به گفته وی این طرح به صورت کاملا خلاقانه و برای اولین بار در صنعت خودروی کشور توسط گروه خودروسازی سایپا و در مدت زمان محدودی انجام می شود.

مدیر بازایابی و فروش سایپا تصریح کرد: از نکات قابل توجه این طرح فروش، علاوه بر هدیه ویژه، زمان تحویل و نوع خودرو ثبت نامی است که مشتریان محترم می توانند در زمان تحویل خودرو، نوع آن را تغییر و با تکمیل مبلغ آن از شرایط خاص تعریف شده برای خودروی جدید استفاده کنند.

تقوی گفت: این طرح در راستای تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و تکریم مشتریان و افزایش رضایت مندی آنان بوده و انواع محصولات سواری گروه اعم از خانواده پراید، تیبا، برلیانس، سراتو و آریو در این طرح قابل ارائه می باشد.

وی افزود: در این طرح قیمت فروش محصولات قطعی و به روز می باشد و شامل افزایش قیمت در زمان تحویل نخواهد شد.

علاقمندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا درسراسر کشور، به نشانی سایت اینترنتی www.saipagroup.ir مراجعه نمایند.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب